Fórum

Najnovšie témy

• ostatné IT témy

Problem s ATX

Ahoj .. Mam takyto problem: mam ATX skrinu, dosku QDI BrilianX 1S ..niekedy sa mi stane, ze ked normalne dam Shut down v W98, potom pocitac nemozem zapnut. Teda musim cvaknut s tym hlavnym vypinacom na zdroji a potom sa to da .. cim by to mohlo byt?

15.12.1999 10:10 | Autor: Michal Bachorik
  • ostatné IT témy

SBLive! Value - digitalni propojeni s CD-ROM

Po koupi kabliku a jeho zapojeni z CD-ROM Toshiba 6402B)do CD-SPDIF IN na SBLV jsem zvuk CDDA neslisel (Prepnuti v MIXERU Ok, Pres CD Audio zvuk taky Ok ).Pozdeji jsem nekde cetl ze problemy byly s driverama (v te dobe jsem mel Live Ware 1.0) ted mam...

15.12.1999 09:08 | Autor: Zdenek CERNY
  • softvér

Nechci stahovat 25 MB v Outlooku

Uzivam Outlook a rad bych se zeptal, jakym zpusobem vynecham nacitani pripojeneho souboru k prvni zprave (25 MB! - jsem modemista)) a dostanu se rovnou na zpravu druhou? Dekuji a prosim o rychlou pomoc, protoze mi tak STOJI CELA POSTA, jelikoz neumim...

15.12.1999 00:38 | Autor: Martin Farmacka
  • softvér

Lupání v SB LIVE VALUE

Dobry den.Já mám problém s touto kartou od doby co jsem ji zakoupil. Konfigurace je AMD K6/2-500MHz, 128SDRAM,VOODOO 3,QUANTUM CX 8,4GB. Problém spočívá v tom, že v katrě lupe (můj postřeh - většinou když nahraje do paměti nový zvuk nebo tento zvuk n...

14.12.1999 23:59 | Autor: Zdenek
  • softvér

Přetaktování VOODOO 3 - 2000

Dobry den. Mne zajima jakým programem (a odkud lze stahnout)se da pretaktovat tato karta.Za kazdou kladnou odpoved predem velice dekuji.tel. 20202588 -- Zdenek Vanda

14.12.1999 23:43 | Autor: Zdenek
  • ostatné IT témy

instalace W98 zahlasi na stejnem miste és|.dll

Cim to,ze to pada na stejnem miste.Nataktovanim procesoru? Konfigurace MB P5MVP3,AMDK6 2/400 16RAM,32DIM,HDD 6.4 zkouseny i jine.ATI Rage II.Nataktovano na 4x100.

14.12.1999 23:28 | Autor: martin adam
  • ostatné IT témy

Přestavba starého Pentia - má to smysl ??

Vlastním PC Esscom : Intel Pentium 100MHz,na desce Intel Morrison, s grafikou na desceS3 Trio 1MB a zvukem tamtéž , HD Seagate 1080MB a 16 MB EDO RAM .Má to smysl vůbec přestavovat či doplnit-jak!Zkuste poradit .

14.12.1999 23:25 | Autor: Josef Kovář
  • softvér

MODEM A faxování pomocí modemu

pokusil jsem se pomoci programu Trio datafax poslat fax na telefonni cislo program pouze zvedne sluchatko a po asi dvou sekundach zavesi a oznami no dial tone poradce pri potizich mi nepomohl

14.12.1999 23:25 | Autor: Drechsler Tomáš
  • softvér

Nabootovani do DOSu

Vim, ze uz to tady urcite bylo popsany, jen to nemuzu najit, tak se rovnou ptam :-) Jak mam nastavit W98 aby rovnou nabootovaly do DOSu a bylo je mozne dodatecne spustit pres WIN nebo pres EXIT? Diky, Radim

14.12.1999 22:19 | Autor: Radim Zajicek
  • softvér

Může ovlivnit reset počítače SETUP?

Téměř pravidelně se mi stává, že při vytuhnutí PC a nuceném resetu tlačítkem dojde k přenastavení SETUPu. Konkrétně se vždy změní nastavení v sekci Power Management. Ne, že by to bylo něco tak hrozného, prostě to ručně vrátím, ale je to vůbec logicky...

14.12.1999 21:16 | Autor: Jiří Kadleček