Fórum

Najnovšie témy

• ostatné IT témy

Overclock ABIT BE6

Prosim poradte, mam MB ABIT BE6 a iPIII 450 a posledni verzi BIOS PL. Za zadnou cenu mi nejde pretaktovat. At nastavim v SOFT MENU II jakoukoli hodnotu, stale se detekuje procesor 450. A vyskoci hlaska v tom smyslu, ze je bud spatny procesor, nebo sp...

11.1.2000 13:30 | Autor: Martin
  • ostatné IT témy

Matrox a Abit

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, zda je pravda, že Matrox nechodí na MB Abit dobře?/mám Abit BX6-2/Jaké zkušenosti jsou s Matrox G400(Max)?Je také pravda, že Abit dělají problémy s SDRAM? - která SDRAM je nejvhodnějšípro Abit BX6-2?Děkuji za ...

11.1.2000 13:27 | Autor: Jan Kříž
  • softvér

Přihlášení do sítě W98

Po nutné přeinstalaci systému W98 SE na čistý počítač se po startu neobjeví ani požadavek na heslo do Windows, ani požadavek na heslo pro přihlášení do sítě, ale počítač normálně nastartuje. Pokud se chci přihlásit do sítě musím se odhlásit. Na "HOT ...

11.1.2000 13:12 | Autor: Urban Bohumil
  • ostatné IT témy

Zmatena CD-ROM

Mam 24x CD-ROM (noname) a kdyz byla nova, tak cetla jak lisovane, tak vypalovane CD. Ale casem zacala u nekterych vypalovanych CD zmatkovat. Pri kopirovani se roztoci na plny knedlik, pak se zastavi a zase se roztoci a tak zmatkuje a ve vysledku je p...

11.1.2000 03:16 | Autor: Igor Molata
  • softvér

AMD K6/300 a W98 -stále problémy

Už jsem úplně zoufalý z mého počítače a chování W98. Prosím poraďte mi někdo - Windows mi neustále v nepravidelných intervalech vypisují "objevil jsem chybu v registru. Opravím to." a chtějí restart. Pak se třeba zacyklí s neustálým obnovováním regis...

10.1.2000 23:22 | Autor: Ondřej Fryc
  • softvér

Nejde vypnout indikace klávesnice na hlavním panelu

Pravděpodobně po instalaci IE 5.5 se mi v tray liště objevila opět indikace klávesnice, která však nejde odstranit běžným způsobem přes ovládací panely.

10.1.2000 21:28 | Autor: Jan Hetmánek
  • softvér

Pravidla pro zprávy v Outlook Express 5

V MS Outlook Express 5 existuje možnostpomocí volby Nástroje - Pravidla pro zprávy - Pošta třídit došlou poštu do jednotlivých složek. Nepodařilo se mi však zjistit, jak by bylo možné takto vytvořená pravidla přenést na jiný počítač, případně archivo...

10.1.2000 21:14 | Autor: Stanislav Kaisler
  • ostatné IT témy

Dotaz na overclockaře

Zajímalo by mě, jakou teplotu může mít procesor. (Kolik °C vydží, a jaká by měla být teplota).

10.1.2000 15:58 | Autor: flubber
  • softvér

ntfs pre dos

chem vydiet po dosom NT disky.ako nato.alebo aky software treba, kde ho hladat.

10.1.2000 10:59 | Autor: Roman
  • ostatné IT témy

Rozdielna teplota procesora v MB Abit BX6 rev2 a Abit BE6-II

Mam takyto problem pouzival som dosku Abit BX6rev2 a Celeron300A pretaktovany na 450Mhz. Teplota bola okolo 40 stupnov C. Teraz som presiel na dosku abit BE6-II a BIOS mi hlasi teplotu 77C a to som odpojil senzor ktory je k MB. Po jeho pripojeni stup...

10.1.2000 09:39 | Autor: Peter Mojdis