Fórum

Najnovšie témy

• softvér

Nejde mi nainstalovat sitova karta. help me

mam sitovou kartu SMC ISA sbernice, ale nevim co je to za typ, uz sem si stahnul z netu nejaky ovladace ale porad mi to nefunguje, a pocitac tu kartu sam nenajdekartu sem zastrcil jenom do volne ISA sbernice na motherboardu,tak mi poradte please

28.1.2000 09:12 | Autor: Johnboy
  • softvér

pocitac se nevypne ale restartuje

Kdyz necham ve W98 vypnout pocitac, tak se regulerne vsechny programy ukonci, pocitac se pripravi na vypnuti, ale pak se nevypne ale restartuje. Mam ATX. Donedavna vse fungovalo dobre, bezduvodne se to vsak pokazilo. Do BIOSu jsem se dival, nic co by...

28.1.2000 06:16 | Autor: Faro
  • ostatné IT témy

Jaký disk koupit?

Chci si koupit nový disk, ale nemůžu se rozhoudnout jaký. Ani výrobce, ani velikost. Uvažuji někde mezi obyčejným 15GB anebo 9GB (7200rpm). Jsou tak ve stejné cenové kategorii.Nebo ještě větší? Cena už moc neroste. Díky za náměty.

28.1.2000 00:26 | Autor: Jaro
  • softvér

Vizualizace WinAmpu pro zvukové CD

Dobrý den,mám takový problém se zvukovou kartou.Měl jsem zvukovou kratu Sound Blaster Vibra a používal jsempřehrávač WinAmp nep přehrávání zvukových CD. WinAmp zobrazujeindikátor úrovní nebo je možné použít visualizační pluginy.Tyto vizualizace krásn...

27.1.2000 20:58 | Autor: Miroslav Veselý
  • softvér

Neví někdo o nějaké české publikaci zabývající se komunikačním programem ICQ?

27.1.2000 18:32 | Autor: MarBen
  • ostatné IT témy

Pretaktovani Celeronu 366

Mam Celeron 366 (verze se 128 kB cache).Pokusil jsem se ho pretaktovat tak,ze jsemzmenil frekvenci desky z 66 MHz na 75.Po restartu se procesor prihlasil s jiznovou frekvenci (413 MHz),ale jakmile jsempo najeti windows (win98) spustil prvni aplikaci,...

27.1.2000 16:35 | Autor: Sende
  • softvér

Spouštění aplikací v určený čas pod WinNT

Kdo ví o programu, který umožní spustit aplikaci ve WinNT4.0 v nastaveném čase?Děkuji

27.1.2000 15:13 | Autor: Josef Palík
  • softvér

Jde změnit držitele licence MS Office 97 bez přeinstalace Windows?

Je mozné ve W95 a SW Office97 zmenit jmémo drzitele licence a organizacetak, aby se provedené zmeny projevily i v úvodních oknech aplikacíOffice97 (Word, Excel, Access ....)? V registrech to patrne mozné není. Beru i prímý zásah do souboru.

27.1.2000 12:33 | Autor: Variable not found
  • softvér

Aktualizace systemoveho casu

Nevite nekdo o programku, ktery by pomociinternetu aktualizoval systemovy cas pocitacea fungoval na Windows95?

27.1.2000 10:03 | Autor: Stanislav Karpisek
  • softvér

zesitovani dvou PC

Mam dva pocitace a chtel bych je oba propojit do site. V obou jsou uspesne nainstalovany sitove karty(obe PCI PnP) tj. zadne konflikty IRQ, IO adres.Prvni z nich byl uz uspesne pouzivan v siti ale ten druhy nikoliv. Zrejme je problem v tom druhem PC ...

27.1.2000 02:07 | Autor: Pavel Priplata