Fórum

Najnovšie témy

• softvér

Kdo mi poradí s MSGSRV32???

Při uzavírání Windows 98 naskočí varováníchyba MSGSRV32,nevím si s tím rady.Jestli to někdo umí řešit,tak mi prosím poraďte. Díky L.

10.1.2000 09:16 | Autor: Libor
  • softvér

Problem s OKI OL400w

Dobry den,mam tiskarnu OKI OL400w. Nevite prosim, kde bych mohl najit nejake novejsi ovladace pro tuto tiskarnu. Zkousel jsem oficialni tranku OKI,myslim www.oki.com, potom i nejake podobne, ale na tenhle typ nic. Mam starsi ovladace pro Win95, ale v...

10.1.2000 06:52 | Autor: Tomáš Rožek
  • ostatné IT témy

Problem se S3 Savage 4

Bude to uz tri mesice co jsem zakoupil grafickou kartu S3 Savage 4 32 MB RAM s vystupem pro LCD monitor. Pokud rozjedu nejaky program jako je Visual Basic ale i treba obycejny software WinOnCD, system za par sekund zamrzne. U her se mi to stava samoz...

10.1.2000 05:53 | Autor: David Kartous
  • ostatné IT témy

Abit BE6

Mám ABIT BE6, PIII-450,Quantum 9,1 7200ot,Win 98,ATXPři vypnutí počítače z nabídky start a opětovném zapnutí začne blika kontrolka power,HDD cvaká a systém nenaběhne.Systém naběhne jedině, když vypnu počítač vzadu, tzn. odpojení od sítě, potom všecno...

10.1.2000 04:56 | Autor: Honza
  • softvér

Nefunkční "RECORD"

Mám W95OSR2. Nefunguje mi záznam zvuku z externího zdroje do počítače (do "wavů"). Zvuková karta (Arowana 16 PNP Plus) je řádně nainstalována, žádné hardwareové konflikty nejsou. Když přehrávám zvuk z externího zdroje (z magnetofonu), tak jej normáln...

10.1.2000 04:18 | Autor: Jiří Hrabovský
  • softvér

SCROLL LOCK

Vie mi niekto poradit, ako sa da vyuzit klavesa SCROLL LOCK vo 9x/NT/2000. Dakujem MARO

9.1.2000 23:32 | Autor: MARO
  • ostatné IT témy

Lupání v SB LIVE 1024 i VALUE

Mám problém s lupání při přehrávání mp3 a ve hrách, také sliším jak čte HDD a co dělá CD-ROM s CDčkem. Skoušel jsem vypnout všechny vstupy a výstupy , odpojit zvukový kabel, odpojit CD-ROM, vypnout UDMA a ono je to stále stejné. Zjistil jsem že to ur...

9.1.2000 23:02 | Autor: ZDENEK
  • softvér

Sekanie na internete

Ked som pripojeny na inet cez tel. linku, tak mi po urcitej dobe vzdy na takych 10 sekund stuhne stroj, potom sa rozbehne a zase po nejakej urcitej dobe stuhne a takto sa to opakuje. Ale iba ked som pripojeny na inet, ked surfujem offline tak je to v...

8.1.2000 21:44 | Autor: Joe
  • ostatné IT témy

ATI All in Wonder 128 nechodí úplně dobře

Upgradoval jsem gr. katu z S3 Trio 3D 4MB AGP na ATI AIW 128 16MB AGP. Standartní win. programy chodí bezchyby. TV přehrávač chodí bezchybně a můžu spustit současně i textový editor, pokud však spustím současně průzkumníka dojde k zatuhnutí (je zajím...

8.1.2000 13:53 | Autor: Zdeněk Strýhal
  • ostatné IT témy

bios

Vážení odborníci,chtěl bych se vás zeptat, asi je to příliš banální, jestli musím update bios, když mám v návodu, že podporuje PIII do 500 a chtěl bych dát 600. MB samozřejmě může jít nastavit až na 800. Děkuji předem za vaši odpověď. Je skutečně tak...

7.1.2000 19:31 | Autor: jan kříž