Fórum

Najnovšie témy

• softvér

Sekanie na internete

Ked som pripojeny na inet cez tel. linku, tak mi po urcitej dobe vzdy na takych 10 sekund stuhne stroj, potom sa rozbehne a zase po nejakej urcitej dobe stuhne a takto sa to opakuje. Ale iba ked som pripojeny na inet, ked surfujem offline tak je to v...

8.1.2000 21:44 | Autor: Joe
  • ostatné IT témy

ATI All in Wonder 128 nechodí úplně dobře

Upgradoval jsem gr. katu z S3 Trio 3D 4MB AGP na ATI AIW 128 16MB AGP. Standartní win. programy chodí bezchyby. TV přehrávač chodí bezchybně a můžu spustit současně i textový editor, pokud však spustím současně průzkumníka dojde k zatuhnutí (je zajím...

8.1.2000 13:53 | Autor: Zdeněk Strýhal
  • ostatné IT témy

bios

Vážení odborníci,chtěl bych se vás zeptat, asi je to příliš banální, jestli musím update bios, když mám v návodu, že podporuje PIII do 500 a chtěl bych dát 600. MB samozřejmě může jít nastavit až na 800. Děkuji předem za vaši odpověď. Je skutečně tak...

7.1.2000 19:31 | Autor: jan kříž
  • softvér

problemy s velocity 100

poridil jsem si grafiku STB velocity 100 AGP, 8Mb ram, ale mam s ni velke problemy. chtel jsem nainstalovat quake2, abych ji otestoval, ale behem instalace se najednou cdromka zastavila a reagovala jen mys (buttonky ne) a klavesy ctrl+alt+del...obecn...

7.1.2000 15:05 | Autor: lobo
  • softvér

problemy se zvukem

nekdy se mi stava (třeba při spuštění sonique), že mi Windows vyhodí hlášku "MMSYSTEM004-zařízení se již používá, počkejte až se uvolní a zkuste to znovu"čím by to mohlo být?

7.1.2000 14:38 | Autor: Luboš Kresta
  • softvér

Odstranění nabídek v kontextovém menu ve W9x

Moc by mě zajímalo, jak lze odstranit některé řádky z nabídce po stisku pravé myšicky v průzkumníkovi na souboru nebo adresáři. Za dobu používání W98 se mi tam dostalo nějak moc odkazů na progrmay (Zip, ICQ, AVG, .....) a zdržuje to samotné vyvolání ...

7.1.2000 13:24 | Autor: Faro
  • softvér

konfigurace MSIE5 pro ruzne providery

pripojuji se na dva providery pomoci MSIE5 a ExpresOutlook (POP3). Kazdy provider ma jine nastaveni proxy, SMTP, Nameserver, mail serveru... da se vytvorit obdoba profilu pro kazdeho providera zvlast? dekuji

7.1.2000 07:50 | Autor: Branislav Trnkocy
  • ostatné IT témy

Zacatecnik s DVD

Koupil jsem si DVD drive COMPAQ DVD-ROM SR-8583. U tot bylo CD Quadrant International Software CineMaster 98. Po spusteni SETUPu mi bylo nab9dnuto asi 8 zemi (Eng, Ger, Jap atd...). CZ tam nebilo. Po navoleni jakekoli zame jsem skoncil na hlaseni, ze...

7.1.2000 07:38 | Autor: Martin
  • softvér

Nefunguje mi tisk ceštiny z Wordu97!

Nefunguje mi tisk ceštiny z Wordu97!Jedna se chybny tisk jen pisem typu TrueType.Bitmapy jsou v poradku.Pokud tisknu samy dokument napr. ve wordPadu, je vse o.k.!

7.1.2000 00:04 | Autor: Pelc Michal
  • softvér

NENABEHNUTI WINDOWS 98

Pri startu Win98 se tesne pred nabehnutim obrazovkymasina zastavi s napisem "cannot find/missingVMM32.vxd in c:/windows/system/ ",pricemz ten soubortam je.Dekuji za pripadne odpovedi.

6.1.2000 21:05 | Autor: Marek Dvorsky