Fórum

Najnovšie témy

• softvér

Nejde vypnout indikace klávesnice na hlavním panelu

Pravděpodobně po instalaci IE 5.5 se mi v tray liště objevila opět indikace klávesnice, která však nejde odstranit běžným způsobem přes ovládací panely.

10.1.2000 21:28 | Autor: Jan Hetmánek
  • softvér

Pravidla pro zprávy v Outlook Express 5

V MS Outlook Express 5 existuje možnostpomocí volby Nástroje - Pravidla pro zprávy - Pošta třídit došlou poštu do jednotlivých složek. Nepodařilo se mi však zjistit, jak by bylo možné takto vytvořená pravidla přenést na jiný počítač, případně archivo...

10.1.2000 21:14 | Autor: Stanislav Kaisler
  • ostatné IT témy

Dotaz na overclockaře

Zajímalo by mě, jakou teplotu může mít procesor. (Kolik °C vydží, a jaká by měla být teplota).

10.1.2000 15:58 | Autor: flubber
  • softvér

ntfs pre dos

chem vydiet po dosom NT disky.ako nato.alebo aky software treba, kde ho hladat.

10.1.2000 10:59 | Autor: Roman
  • ostatné IT témy

Rozdielna teplota procesora v MB Abit BX6 rev2 a Abit BE6-II

Mam takyto problem pouzival som dosku Abit BX6rev2 a Celeron300A pretaktovany na 450Mhz. Teplota bola okolo 40 stupnov C. Teraz som presiel na dosku abit BE6-II a BIOS mi hlasi teplotu 77C a to som odpojil senzor ktory je k MB. Po jeho pripojeni stup...

10.1.2000 09:39 | Autor: Peter Mojdis
  • softvér

Kdo mi poradí s MSGSRV32???

Při uzavírání Windows 98 naskočí varováníchyba MSGSRV32,nevím si s tím rady.Jestli to někdo umí řešit,tak mi prosím poraďte. Díky L.

10.1.2000 09:16 | Autor: Libor
  • softvér

Problem s OKI OL400w

Dobry den,mam tiskarnu OKI OL400w. Nevite prosim, kde bych mohl najit nejake novejsi ovladace pro tuto tiskarnu. Zkousel jsem oficialni tranku OKI,myslim www.oki.com, potom i nejake podobne, ale na tenhle typ nic. Mam starsi ovladace pro Win95, ale v...

10.1.2000 06:52 | Autor: Tomáš Rožek
  • ostatné IT témy

Problem se S3 Savage 4

Bude to uz tri mesice co jsem zakoupil grafickou kartu S3 Savage 4 32 MB RAM s vystupem pro LCD monitor. Pokud rozjedu nejaky program jako je Visual Basic ale i treba obycejny software WinOnCD, system za par sekund zamrzne. U her se mi to stava samoz...

10.1.2000 05:53 | Autor: David Kartous
  • ostatné IT témy

Abit BE6

Mám ABIT BE6, PIII-450,Quantum 9,1 7200ot,Win 98,ATXPři vypnutí počítače z nabídky start a opětovném zapnutí začne blika kontrolka power,HDD cvaká a systém nenaběhne.Systém naběhne jedině, když vypnu počítač vzadu, tzn. odpojení od sítě, potom všecno...

10.1.2000 04:56 | Autor: Honza
  • softvér

Nefunkční "RECORD"

Mám W95OSR2. Nefunguje mi záznam zvuku z externího zdroje do počítače (do "wavů"). Zvuková karta (Arowana 16 PNP Plus) je řádně nainstalována, žádné hardwareové konflikty nejsou. Když přehrávám zvuk z externího zdroje (z magnetofonu), tak jej normáln...

10.1.2000 04:18 | Autor: Jiří Hrabovský