< Fórum

Hardvér

Najnovšie témy

• Grafické karty

9600XT + deska K7S5A

Zdravim panove (i damy) mam dotaz ohledne teto kombinace komponent.Mam desku K7S5A a GF2 MX400,nyni mam nabidku 9600XT za dobrou cenu ale pri vyzkouseni nastal problem. Pri spusteni se PC rozbehne ale obraz je hned od pocatku "rozsypany", jen same b...

20.4.2005 08:42 | Autor: antonio(smazano)
  • Grafické karty

Gecube Ati Radeon - skúsenosti

Mám možnosť kúpiť za veľmi peknú cenu kartu Gecube Ati Radeon 9550 GT /detekcia ako 9600/ . Máte ju niekto a ste s ňou spokojný ?

20.4.2005 08:27 | Autor: luboš
  • Úložné zariadenia

rozpoznana chyba \Device\Harddisk0\D

Pri startu windows se mi v systemovem logu objevuje temer vzdy dvakrat po sobe (malokdy i vicekrat) stejne hlaseni: Zdroj: disk, Typ: upozorneni, ID udalosti:51 Popis: Na zařízení DeviceHarddisk0D byla při operaci stránkování rozpoznána chyba. C...

20.4.2005 08:06 | Autor: skeble
  • Tablety, čítačky elektronických kníh

PDA pro staršího manažera

Dnes jsem dostal, zajímavý úkol: "Podívej se po nějakém 'diáři', co se do toho dají psát poznámky, ťuká se na to nějakou 'tužkou'. Potřebuju aby se na tom dobře psalo, dala nastavit velikost písma protože špatně vidím a aby se to dalo chránit nějaký...

19.4.2005 22:56 | Autor: bob.bob
  • Ostatný hardware

Vypalování na LiteOn 1653S

Vlastním palírnu LiteOn 1653S a potýkám se s problémem - vypalování proběhne v pohodě a vždy bez chyby, samotné čtení DVD hází po prvním GB už chybu. Zkoušeno na více značkách médií včetně Verbatimu. CDR formát v pohodě stejně jako DVD RW.

19.4.2005 21:10 | Autor: pawell(smazano)
  • Procesory

Turion

Co říkáte Turionu.Jeho využití v notebooku i v desktopu?Možná pujde dát do desek S754,pokud ano je to hooodně zajimavá představa.

19.4.2005 20:05 | Autor: tom22
  • Notebooky, netbooky

TV-OUT a notebook

Neviete niekto o PCMCIA karte s TV-OUT výstupom, existuje niečo také ... môj noťas bohužial nemá TV výstup, tak by som potreboval dokúpiť ... ak také niečo existuje :cry: ... díky

19.4.2005 18:35 | Autor: peet
  • Ostatný hardware

Prostriedky prepojenia hardware

Mám napísať aspoň jednostranovú prácu na tému Prostriedky prepojenia hardvéru a to buď z pohľadu technických možností alebo ekonomického prínosu... lenže nemám ani páru čo by som tam mal rozoberať... nemohol by mi to niekto naznačiť :?: je to na pred...

19.4.2005 18:28 | Autor: johnybravo
  • Notebooky, netbooky

Problém S-VHS u Intel 82855...

Nazdar, nedokázali by jste mi někdo proradit s tímto problémem.... U mojeho ntb mám S-VHS výstup a grafiku Intel a chtěl bych ji propojit s TV Sony vybavenou pouze SCARTem.Notebook ovšem musí televizi na konci kabelu detekovat což když použiju kabel ...

19.4.2005 18:22 | Autor: kapi
  • Procesory

Podtaktovanie procesora - ako na to???

Mam notebook HP a pre pracu v terene by som potreboval podtaktovat procesor Intel 3.2GHz HyperThreading z dovodu predlzenia zivotnosti baterie. Da sa menit taktovacia frekvencia procesora softwarovo? V CMoske som takuto moznost nenasiel. Vopred dakuj...

19.4.2005 16:09 | Autor: kriskros