Microsoft Office a ďalšie kancelárske programy | Fórum

cenebris
13.7.2005 18:10  |  Nevhodné
Pridať do obľúbených
Je fakt Outlook 2003 tak spatny (horsi nez Outlook Express)?
Zdravim - pouzivam 3 imap ucty s outlook expressem - zadny problem a spokojenost. Chtel jsem to same udelat s Outlookem 2003 JENZE - vsechny odeslane zpravy ze vsech uctu se tridi ve slozce odeslane (namisto v odeslanych od konkretniho uctu), cimz se neprenesou na server do odeslanych. Vytvoreni filtru, diky kteremu se odeslana zprava zkopiruje do slozky odeslane zase zameni policka OD a DO, takze na serveru v odeslanych pak to vypada jak bych vsechno odesilal sobe :( Muzete nekdo poradit? Rad bych pouzil "velky" Outlook, ale nevim si s tim rady... Diky! // Howard - presun do Ostatni programy
16 príspevkov
zusto
13.7.2005 18:33 | |
+0 -0
Reagovať
myslim, ze v outlooku 2003 je moznost spravenia si vlasnych mailovych sekcii - niekde v nastaveni uctov - vytvori sa ti samostatny mailbox, ktory bude mat vzdy samostatne zlozky. Nie som si ale isty, ze ci to nefunguje iba pri nastaveni prace s MS Exchange serverom... skus sa pohrabat v nastaveniach... My to mame takto v robote a zaroven mam na outlookackej ploche 4 mailboxy.
mbing
13.7.2005 19:11 | |
+0 -0
Reagovať
Oboji je spatny.
goci
14.7.2005 11:55 | |
+0 -0
Reagovať
Nainstaluj si Thunderbird a máš po problémech. Rychlý a spolehlivý e-mail klient.
lukke
14.7.2005 12:01 | |
+0 -0
Reagovať
Já zase používám TheBat.
mbing
14.7.2005 12:10 | |
+0 -0
Reagovať
Já zase pro změnu The Bat!
kernel_panic [passed]
14.7.2005 12:18 | |
+0 -0
Reagovať
záleží, koho se na to zeptáš...a každej bude mít diametrálně odlišnou odpověď... :) kupříkladu pro mě je jakejkoliv extra email klient zbytečnej...email využívám minimálně...a k tomu minimu mi stačí prostá, textová forma a M2 klient v opeře :) takže ano...za určitých předpokladů a požadavků, může být outlook 2003 horší, než express...a samozřejmě i naopak :)
radek.hulan
14.7.2005 12:30 | |
+0 -0
Reagovať
MS Outlook nemá konkurenci z jednoho prostého důvodu - není to jen email klient, jako primitivní Thunderbird nebo poměrně slušný TheBat!, ale Outlook 2003 umí i spravovat kontakty, synchronizovat je na telefon či PDA, vést poznámky a meetingy, atd. Profík prostě potřebuje PIM (=Outlook), obyčejným uživatelům ale stačí i Thunderbird.. Co se týče IMAPu, umí Outlook to samé co Express, tedy vše potřebné..
eross
14.7.2005 12:31 | |
+0 -0
Reagovať
Neviem ja pouzivam outlook 2003 a nemam problemi s nicim.... priatelka zase skor Outlook expres a tiez si nestazuje.... mne to skor pripada ze kazdy pouziva to ocom sa najviac hovori... a aby bol IN a niekedy nevie ani ktory je lepsi atd.. len prikivuje :wink:
mbing
14.7.2005 16:05 | |
+0 -0
Reagovať
Umí Outlook s tokeny?
malcolmx
14.7.2005 16:26 | |
+0 -0
Reagovať
[quote="Radek.Hulan"]MS Outlook nemá konkurenci z jednoho prostého důvodu - není to jen email klient, jako primitivní Thunderbird nebo poměrně slušný TheBat!, ale Outlook 2003 umí i spravovat kontakty, [b]synchronizovat je na telefon či PDA[/b], vést poznámky a meetingy, atd. Profík prostě potřebuje PIM (=Outlook), obyčejným uživatelům ale stačí i Thunderbird.. Co se týče IMAPu, umí Outlook to samé co Express, tedy vše potřebné..[/quote] Cim vetsi jouda, tim mohutnejsi a bizarnejsi aplikaci potrebuje. Zdravi amater :-)