< Fórum

Mobily

Najnovšie témy

• Nokia

YAMIGO x T-mobile x NOKIA 6230

Můžete mi někdo poradit zda je možné používat Yamigo s uvedenou konfigurací (T-mobile s GPRS nonstop, nebo jak se to u nich jmenuje). Firmware telefonu 5.26. V menu Kontakty-Moje účast- Nastavení-Nastavení chat a moje účast-Upravit akt.nast. chatu a ...

26.3.2005 19:54 | Autor: mobilmania
  • Motorola

Motorola V3 - IM jak na to

Nevíte jak rozchodit předinstalovaný program IM na konektivitu k ICQ? Mám paušální Eurotel s aktivními Data nonstop GPRS. Nastavil jsem vše podle rady na http://www.mojemoto.cz - ( http://www.yamigo.com). Nejsem schopen to rozchodit, i když na ICQ sí...

26.3.2005 19:40 | Autor: mobilmania
  • Ďalšie značky mobilných telefónov

Alcatel v ČR

Ahoj chtěla bych vědět, jestli se telefony Alcatel budou zase prodávat v ČR. Právě mi chudáček umírá 535 a chtěla bych zase nějakej Alcatel - nějakej novej Alcatel. Nevíte někdo?

26.3.2005 19:18 | Autor: mobilmania

Jak lze připojit Alcatel OT 756 k počítači?

Jak lze připojit Alcatel OT 756 k počítači? Díky

26.3.2005 19:18 | Autor: mobilmania

Alcatel 535 a GPRS

Koupil jsem před půl rokem TWIST sadu s mobilem ALCATEL 535 a k tomu ještě další SIM TWIST data unlimited. GPRS pořád zatuhávalo, někdy 3x za den, a občas se vyskytl i takový den, kdy to tuhlo třeba i každou minutu. Několikrát jsem se obrátil na info...

26.3.2005 19:17 | Autor: mobilmania

Odblokování Alcatel 735

Zdravím, potřeboval bych poradit. Mám od Eurotelu paušál a k tomu jsem kdysi dostal alcatel 735, je ale blokovaný a já bych ho potřeboval odbloknout. Jaká je nejjednodušší cesta?? Máte někdo zkušenosti s tímhle mobilem a jeho odblokováním?? Děkuju mo...

26.3.2005 19:16 | Autor: mobilmania

Alcatel 756 - přední kryt

Zdravim, nevite nekdo, jak rozebrat Alcatel 756. Po vytoceni sroubku nejde sejmout přední kryt. Dole se telefon rozevře, ale nahoře ne, ale žádný další šroubek není vidět. Help, nerad bych ho zničil.

26.3.2005 19:16 | Autor: mobilmania

Máte někdo ALCATEL OT 556?

Máte někdo tento Alcatel? Jaky ma funkce a tak? Videl sem ho uz prodavat (sem z prahy) ale zadny informace sem o nem nenasel.

26.3.2005 19:15 | Autor: mobilmania

Alcatel 756 - krátká hlas. poznámka a pouze jedna

Ahoj, nemáte někdo problém, nebo nevíte jak to odstranit?? (popřípadě jestli to je normální) Mám volnou paměť a přesto se mi nedaří nahrát hlasovou poznámku delší než asi 14 vteřin - tím se mi navíc "zaplní" paměť a nemohu už nahrát ani žádnou delš...

26.3.2005 19:14 | Autor: mobilmania

Siemensy CX65.

Kedze diskusia o Siemensoch x65 sa uz rozrastla a su tam aj neake off-topic, tak budem rad ak sa uzivatelia CX65ky podelia o svoje postrehy, rady, ci otazky...alebo napr. servisne kody?.

17.9.2004 22:38 | Autor: anonymous