< Fórum

multimédiá

Najnovšie témy

• multimédiá

Fotky a DPI

Dá se nějak přirovnat, kolik má taková klasická fotka(13x9) DPI?Jde mi o to jaké má smysl nastavit největší rozlišení při scanování fotekPředem říkám, že toho o focení moc nevím,takže jestli se ptám na nějakou blbost tak sorry.

9.6.2003 23:18 | Autor: dubin
  • multimédiá

ACDSee

Po preinstalovani Win2000 na XP nejde spustit v ACD Foto Canvas Lite v 2.,0 upravu foto volbou Levels ani Autolevels. Pri spusteni vo WIN 2000 bez problemov. Je jedno ci to spustam rovno z Canvasu alebo z ACDsee v edit.Co s tym?

9.6.2003 15:30 | Autor: Laci
  • multimédiá

Fotaky UMAX

Mate nekdo zkusenosti s fotaky UMAX? Zajimaji me hlavne modely 5230 a 630. scroochy

8.6.2003 22:51 | Autor: scroochy
  • multimédiá

PROGRAM NA ZPRACOVÁNÍ DIGI-FOTEK???

JAKÝ JE DOBRÝ PROGRAM NA ZPRACOVÁNÍ FOTEK???DÍKY

8.6.2003 22:34 | Autor: EDUARD
  • multimédiá

Digitalni kamera - jak dostat nahravku do pocitace?

Otec si koupil videokameru Panasonic NV-DS60EG a me zaukoloval, abych vymyslel, jak dostat obraz do pocitace, aby se dal upravovat, vypalit na CD atd. Vize meho otce je asi takovahle: ja nahraju obraz na kazetu behem dovoleny, pak prijdu domu a&nbsp;...

8.6.2003 12:58 | Autor: Michal Mackanic
  • multimédiá

UMAX-AstraPix 670

Máte někdo zkušenosti s foťákama od Umaxu? Tady mě hlavně zaujala cena... http://www.umax.cz/index.php?sp=DIGI&amp;sk=10701&amp;id=28842

7.6.2003 21:30 | Autor: kosta
  • multimédiá

Výdrž baterií u dig. foťáků

Nedávno jsem si zakoupil digiťáka HEWLETT PACKARD 720, je dobrý, avšak je nenažraný ohledně výdrže baterek. Klasické alkalické baterie v něm vydrží jen 1-2,5 hodiny.Jaké je to u Vás? Mám snad něco špatně nastaveno? nebo je to vhodné na reklamaci?Před...

7.6.2003 20:34 | Autor: Milďas
  • multimédiá

při práci s ulead video studio se mi restartuje PC

Mám ulead video 7 a při práci &nbsp;s videem&nbsp;se mi restartuje pc někdy ale ne to samé se děje i u Ulead video 5NEVÍTE ČÍM TO MŮŽE BÝT Athlon xp&nbsp;2000+, Firewire 1394, zakl.des. soltek SL-75DRV5, hdd 60GB NTFS, win xp profesional s&nbsp;SP1&n...

7.6.2003 10:45 | Autor: WITAJ
  • multimédiá

CMOS versus CCD: vyhody, nevyhody a rozdily

CMOS versus CCD: vyhody a nevyhody a hlavne rozdily - muze nekdo fundovane popsat?diky

7.6.2003 01:23 | Autor: Standa
  • multimédiá

stabilizátor nebo funkce?

Při výběru DF jsem nakonec&nbsp;postaven před volbou z dvou nejlepších foťáků/v cenové relaci/ s superzoomem. Olympus C730 je nadupaný funkcemi, které jsou asi fajn, ale nevím, nakolik jsou podstatné ke kvalitě snímku, Panasonic má skvělý objektiv, a...

6.6.2003 17:21 | Autor: Chuck