< Fórum

multimédiá

Najnovšie témy

• multimédiá

xxxxx Canon Ixus V - prislusenstvi: kabely, nabijecka, soft CD - kde (levne) sehnat? xxxxx

Zdravim,Mam moznost za docela dobrou cenu koupit Canon Ixus V (ciste ale jen fotak s baterkou). Kde ale prosim (levne) sehnat prislusenstvi k tomuto fotaku: USB kabel, audio/video kabel, nabijecku a CD se software?diky moc

5.6.2003 23:54 | Autor: Standa
  • multimédiá

Jak zesvětlil video v MOV souboru?

Zdravím,digitálem jsem nasnímal krátkou video sekvenci, která se mi uložila v do MOV souboru. Rád bych toto video zesvětlil, jestli víte přes jaký program to jde ?Díky za pomoc

5.6.2003 10:34 | Autor: D.M.
  • multimédiá

Testovaci OT pro Jana Sustra

Tak ukazte jestli tohle muzete vymazat..

5.6.2003 09:54 | Autor: hpcpg
  • multimédiá

Canon PowerShot G3 nebo Olympus C-5050

Nevi nekdo, kde by bylo srovnani techto dvou fotoaparatu, nebo co byste mi doporucili.Chtel bych ho na foceni stromů - cele stromy + makra květů = ostrost + kvalita podání barevDekuji za odpoved

4.6.2003 18:18 | Autor: Skid
  • multimédiá

NIKON Coolpix 2000 ????

Lidi, co říkáte na NIKON Coolpix 2000, http://www.okcomputers.cz/DetailPage.asp?DPG=48566&nbsp;stojí 6400,- a má opt. zoom. Je to dobrá volba? Nebo seženu do 8mi tisíc (prosím neraďte, že když si připlatím tak někde v brně je jen za 9500 to a to........

4.6.2003 17:26 | Autor: martin
  • multimédiá

?PORADÍTE?

VÍM,ŽE JE V PORADNĚ NA TOTO TÉMA DOST REAKCÍ,ALE VESMĚS OBECNÉ VĚCI.SPÍŠ BYCH BRAL OSOBNÍ ZKUŠENOSTI.PORADÍTE TEDA?UMAX ASTRAPIX 560,2M CCD, 8MB (možnost SD karty), USB,TFT http://www.tsbohemia.cz/asp/detailinfo.asp?produkt=31513UMAX ASTRAPIX 530,2M ...

4.6.2003 11:56 | Autor: strejdabunda
  • multimédiá

optimalizace JPG

Poraďte mi prosím nějaký jednoduchý prográmek který dokáže slušně optimalizovat JPEGy. Adobe Photoshop je na nic, výsledná velikost souboru je moc velká.Dík Petr

3.6.2003 23:27 | Autor: Petr
  • multimédiá

Ako uložiť fotky na starší notebook

Mám k dispozícii starší notbook. Ako by sa dal použiť na odkladanie snímkov z digitálneho fotoaparátu prípadne kamery s foto režimom ?Floppy adaptér na pameťovú kartu (zatiaľ som videl iba od Sony na Memory Stick za 4490Sk) je príliš drahý.Samotný no...

2.6.2003 15:16 | Autor: Jozef
  • multimédiá

Nekvalitne fotky z PhotoShopu

Zdravím všetkých. Prednedávnom som si kúpil novú tlačiareň HP DeskJet 5550. Hneď som začal tlačiť fotky ktoré som si upravil vo PhotoShope, ale keď som ich vytlačil ich kvalita nebola nijako zlá ale bolo na nich vidieť "zúbkovanie"&nbsp; najme na vla...

31.5.2003 12:06 | Autor: icarus
  • multimédiá

USB Mass Storage

Jak se přes toto stahujou fotky do pc??a jak přes PTP.nevim co je co.jedno se ve Windows XP chová jako výměnnej disk.

29.5.2003 22:20 | Autor: martin