< Fórum

multimédiá

Najnovšie témy

• multimédiá

USB Mass Storage

Jak se přes toto stahujou fotky do pc??a jak přes PTP.nevim co je co.jedno se ve Windows XP chová jako výměnnej disk.

29.5.2003 22:20 | Autor: martin
  • multimédiá

Aky bitrate nastavit v kodeku Xvid aby som dostal kvalitu bliziacu sa DVD (zdroj je/bude digitalna kamera)

Aky bitrate (resp ostatne nastavenia) musim nastavit v kodeku Xvid aby som dostal kvalitu bliziacu sa DVD (zdroj je/bude digitalna kamera)dakujem

29.5.2003 14:09 | Autor: Kinlac
  • multimédiá

Kompatibilita pametovych karet

Nemate nekdo cirou nahodou zkusenosti s&nbsp;pametovymi kartami&nbsp;"Pretec" ? Konkretne se mi jedna o SD kartu 128MB - aby mi ji sezral Panasonic DMC-F7. Narazil jsem na i-shop, kde maji az vyzyvave ceny...

29.5.2003 13:17 | Autor: mif
  • multimédiá

MUSTEK MDC4000

Mate nekdo zkusenosti s timhe fotackem, byl bych velmi vdecny za prispevek, bylo by mozne i nejake FOTO?

28.5.2003 14:09 | Autor: Floyd
  • multimédiá

Olympus Ultrazoom 750

Ahoj, taky chci kupovat digi foto, zamiloval jsem se do Olympus Ultrazoom 750, vim jeste neni moc k sehnani. ale az budete mit nekdo s timto fotakem nejake zkusenosti, hned s tim sem, nevim, jestli se to za tech 20kkc vyplati, tak bych rad vedel ales...

27.5.2003 21:02 | Autor: Plazboz
  • multimédiá

HP DESKJET 5550C

Co je zac HP&nbsp;DESKJET 5550C A4? Aku tlac ma pri tlaceni obrazkov?

27.5.2003 13:33 | Autor: Matosl
  • multimédiá

TwinGate VC3210

Nemáte někdo zkušenost s firmou DIGIMAT a jejich foťákem TwinGate VC3210 ? Má smysl si jej pořizovat ?

26.5.2003 21:01 | Autor: Honza
  • multimédiá

formát fotografií

Mám aparát Olympus C-350 Zoom, který má výborně fungující TV výstup. Poradíte mi někdo, jak tento aparát donutit natáhnou fotografie pořízené jindy a jinak (skenované, např.) tak, aby je zobrazoval na displeji a tedy i přes tento TV výstup? Chtěl byc...

26.5.2003 13:23 | Autor: Zdeněk Špinka
  • multimédiá

Poraďte jaký foťáček pro začátečníka :-)

Dobrý den milí moudří rádcové a poradci!Už jste mi poradili v oblasti nového monitoru i pevného disku a jsem spokojen, tak doufám, že mne neezklamete V oblasti digitální fotografie jsem úplný nováček s malou praxí s normálními přístroji.Potřeboval by...

24.5.2003 14:04 | Autor: 007
  • multimédiá

Kde najdu testy digitalnich fotaku?

Nejaky web...? Dik

23.5.2003 21:16 | Autor: Vasek