< Fórum

ostatné IT témy

Najnovšie témy

• ostatné IT témy

Systémový reproduktor

Nefunguje mi systémový reproduktor, políčko v nabídce "hlasitost" je zašedlé. Zkoušel jsem jej odebrat v nabídce a po resteartu jej Win opět našel, ale stále je hluchý. Mám nainstalován Windows 98. Za odpovědi Vám předem děkuji a jsem z pozdravem Dan...

13.12.1999 05:14 | Autor: Dan Rols
  • ostatné IT témy

MB FIC VA-503A Nenajíždí

Koupil jsem novou základní desku FIC VA-503Aa zapojil. Po zapnutí se ozve souvislé pípání(----- do nekonečna) bez mezery, bez ukončení, ani monitor nenajede. Až po asi 5 restartu(studeném) najede. Můj HW(ATX zdroj,3DFX Banshee 16MB, 64 RAM(100MHz), S...

12.12.1999 23:51 | Autor: Dalibor Solnař
  • ostatné IT témy

Problém s DeskPorte 56k internal/W

Zakoupil jsem DeskPorte 56k internal/W. Nejde odeslat fax. Modem ani nevytoci, ale hlasi, ze neni oznamovaci ton. V konfiguraci ovladace jsem nastavil NEDETEKOVAT OZN. TON.

12.12.1999 23:02 | Autor: prichy
  • ostatné IT témy

ovladače k monitoru KFC

Potřebuji nové ovladače k monitoru KFC 15", ale nemůžu najít web na kterém by byly. Pokud zadám heslo KFC, objeví se mi jen adresy stejnojmených restaurací.

12.12.1999 22:53 | Autor: Lukáš Hanusek
  • ostatné IT témy

NTFS v WIN98 a FAT32 v NT 4.0?

Existuji utility nebo ovladace, ktere by WIN98 umoznili pracovat s NTFS a NT 4.0 naopak s FAT32?

12.12.1999 22:29 | Autor: Petr Rajský
  • ostatné IT témy

Jakou zvukovku vybrat

rad bych vas pozadal o radu jakou zvukovou kartu vybrat k PC kdyz chci cisty zvuk. Mam Pc napojeno na zsilovac SONY 500, ale AWE32 i AWE 64 mi dost sumi. (zesilovac je ale OK). Dekuji Honza

12.12.1999 10:14 | Autor: Jan vach
  • ostatné IT témy

Monitory IIYAMA

Mate nekdo zkusenosti s monitory IIYAMA s obrazovkou "Naturally-Flat" 19" ?

12.12.1999 02:09 | Autor: Petr
  • ostatné IT témy

Po prestavbe PC mam znacne potize s behem pocitace

Po prestavbe PC - vymena MB, disku, graficke karty a pameti- mam znacne potize s behem pocitace. System nepravidelne zamrza v ruznych aplikacich, obraz se rozpada - na monitoru se objevuji ruzne nepravidelne obrazce a cary - a vse zatuhne. K opetnemu...

11.12.1999 16:16 | Autor: zeus
  • ostatné IT témy

Problémy s prehrávaním DVD filmov

Vlastnim pocitac so zvukovou kartou SOUND BLASTER LIVE VALUE, DVD mechaniku TOSHIBA SD-M1212 a graficku kartu ATI RAGE FURY+TV OUT.Kupou tychto komponentov som chcel docielit pozeranie DVD filmov na TV prijimaci a kvalitny priestorovy sestkanalovy (5...

11.12.1999 08:24 | Autor: Radoslav Janosko
  • ostatné IT témy

Příliš hlasitá Supra 56i Voice

Mam modem Supra 56i Voice PCI. Potreboval bych ztlumit reproduktor vytaceni, jestli to jde. Muzete mi prosim rict, jak bych toho docilil? Za snahu predem dekuji.

11.12.1999 07:42 | Autor: Jaroslav Votocek