< Fórum

siete a internet

Najnovšie témy

• siete a internet

Windows mi sam zdiela subory !?

Caute..mam taky problem ze vzdy po zapnuti kompu mam nastavene toto. Pritom to vzdy vypnem lebo to nechcem zdielat a ked znova zapnem komp znova to tam je..zdiela sa to vlastne v sieti?? dik moc za pomoc vsetkym

28.1.2005 18:59 | Autor: Robo
  • siete a internet

Funguje vám ten exeem? :(

Je tu někdo, kdo má NAT (neveřejnou adresu) a funguje mu exeem?

28.1.2005 15:58 | Autor: lachtan_lachta
  • siete a internet

LAN

Neviem si rady. Hladam nejaky program, co mi vie - GRAFICKY znazornit strukturu siete. Teda PC, HUBY (svitch), tlačiarne, atď.Teda nejaky scanner siete. Viete mi poradit ? Potrebujem to velmi surne. Dakujem.

28.1.2005 10:31 | Autor: LAN
  • siete a internet

Ochrana v síti LAN

Poraďte mi prosím, jak zabránit případnému napadení v místní síti LAN(dům s asi 40 přípojkami).Díky za radu.

28.1.2005 10:21 | Autor: Pepi
  • siete a internet

UPC classic

Chtěl bych se zeptat zda nevite nekdo jak je to s limitem u UPC chello classic??? jestli me opravdu oriznou na tu 64/64 &nbsp;nebo me nechaji jit treba i na vic GB bez orezani rychlosti??? A taky bych se chtel zeptat jak to mam udelat kdyz je tato sl...

28.1.2005 08:57 | Autor: technista
  • siete a internet

poradíte na sit W98 XP

Mam sit 4 PCPC1 w98, slouzi jako server (klasicke windowsovske sdileni adresare - souboru)pc2 w98pc3 w98pc4 wmevse prec TCP/IPspojeno pres nejaky 5 port hub.doted vse fungovalo (PC2..PC4 se pripojuje k PC1)Ted jsem pridal novy PC5, XP prof.kdyz si da...

28.1.2005 08:11 | Autor: sobol
  • siete a internet

Sitovka EDIMAX - strasne pomala

Koupil jsem si do svyho starsiho PC (Celeron 300) sitovku EDIMAX 9130TX 10/100Mb. Pri instalaci jsem mel sice problemy s volnym IRQ, ale zakazal jsem v biosu COM2 a tak jsem jedno preruseni usetril. Ve WIN98 jsem pouzil ovladac primo ze stranek (i kd...

28.1.2005 08:05 | Autor: Petan
  • siete a internet

Kerio Personal Firewall 2.1.5 - deaktivace u vnitrni site

Zdravim, pouzivam Kerio Personal Firewall 2.1.5 (neptejte se proc nemam posledni verzi, mam pro to sve duvody) na PC pripojenemu trvale k Internetu prostrednictvim ADSL (nazveme jej treba PC1). Jde o to, ze firewall kontroluje i komunikaci mezi PC1 a...

27.1.2005 23:46 | Autor: Dalibor
  • siete a internet

Měření rychlosti připojení

Mám bezdrátové připojení domácí sítě na Internet prostřednictvím AP. Zná někdo něco, čím by se dala monitorovat rychlost Wi-Fi připojení?

27.1.2005 22:53 | Autor: radek
  • siete a internet

Poblikávání Wireless LAN indikátoru

Ahoj,mám notebook už několik měsíců, ale protože sem ho moc nepoužíval, začal jsem až teď zajímat, proč mi poblikává indikátor wireless připojení (taková ta anténka na pruhu pod LCD, na obrázku je to indikátor č. 2)http://www.webpark.cz/mazegen/bluet...

27.1.2005 20:05 | Autor: MazeGen