siete a internet | Fórum

TheTominoSK
11.12.2016 22:04
Pridať do obľúbených
internetove nakupovanie hudby + internetove shopy
Zdravím , má tu niekto skusenosti zo strankou endisc.cz? lebo som si dnes od nich kupil album od Nirvany - Nevermind a čo som si zatiaľ prečital recenzie tak je tam veľa minusov na to že doručenie vraj niekedy trva aj 1 mesiac , je to pravda? ma s tym niekto z vas skusenosti ? a pripadne cez jaky shop nakupujete hudbu? diky a ahoj
Kľúčové slová: hudba
2 príspevky
ahasver.chamachir
12.12.2016 09:20 | |
+0 -0
Reagovať
Ty si kupuješ za svoje šušne nosiče od nejakých parazitov ľudstva, bliakačov, nímandov a vrzúkačov? Choď do cigánskej osady, tam ti podobná lúza smradov okrem blékania v ubolených, molových akordoch ešte ako bonus prenádherne zatancuje do podoby, že sa dostane tvoja narušená psychika do nebeskej nirvány.

Človek sa nestačí čudiť, však nepotrebná čvarga lenivých parazitov spoločnosti chodila pred nedávnom vyblekovať pred verejné šenky, medzi domy po uliciach a na námestia iba za jedlo a vodu, ako otrhaní cirkusanti, pritom dnes si na základe vypatlaných opíc ako si ty a spol. nedohonených samíc v puberte pohadzujúc vo vreskote a jakote svoje rozorvané rodidlá a bradavky na pódiá, kupujú honosné sídla s luxusným vozovým parkom zn.: Ferrari, Bentley, apod.
Ezeichel
12.12.2016 12:19 | |
+0 -0
Reagovať
Drsné, ale pobaví. :)