< Fórum

softvér

Najnovšie témy

• softvér

Necha se z windows 98 faxovat?

Necha se z windows faxovat bez instalace nejakeho dalsiho programu? Jak? Poradte? Dik.

16.12.1999 13:40 | Autor: Pepik Pepik
  • softvér

Sražené písmo ve Wordu

Zdravím všechny přítomné.Dnes jsem narazil na zajímavý jev týkající se Wordu97.Pokud vytvářím standardní dokument (bez použití šablony), je vše v pořádku.Pokud ale vytvořím nový dokument ze šablony, která na jiných strojích funguje zcela korektně, ta...

16.12.1999 07:56 | Autor: J. Fikker
  • softvér

Zamrzaji mi Win98

Kdyz necham pres vikend pusteny pocitac na koleji (bezi mi tam SETI) a SETI se nemuze pripojit, takze tam potom vlastne nic nebezi,tak mi zamrznou Windowsy a pomuze jen tlacitko Reset. Da se to nejak odstranit?Dekuji.

16.12.1999 00:48 | Autor: Martin Pospisil
  • softvér

Vypinanie PC s Win Millennium na ATX doske

Dobry den,moj problem sa tyka toho, ze po instalacii beta2 verzie Windows Millenium sa po prikaze shut down automaticky nevypne cely comp s ATX doskou(pricom pod W98 s nebol ziadny problem). V APM som ziadnu ponuku nenasiel.Poradi mi niekto? Vopred d...

15.12.1999 16:50 | Autor: Robert Jarolin
  • softvér

Jak kopírovat text z pdf do Wordu?

Zdravím,nevíte někdo jak dostát formatovany text z Adobe Acrobat Readeru třeba do Wordu. Chtel bych totiž upravit publikaci pro vlastní užívání.

15.12.1999 16:30 | Autor: Ján Sekera
  • softvér

Opravy HTML tagů

Hledám software, který dokáže opravit balast, který do HTML dokumentů vkládá Word nebo FrontPage. Software, který projede celý HTML dokument a zbytečné tagy vymaže, popřípadě celý soubor optimalizuje. Díky.

15.12.1999 12:48 | Autor: Jan Procházka
  • softvér

Mám K6/2 300 MHz ale Windows ukazují 266 MHz.

Winbench 98 ukazuje dokonce 233 MHz. Poraďte prosím, čemu věřit. Díky

15.12.1999 11:48 | Autor: Tom
  • softvér

Shutwown and PowerOff v scripte

Viete mi poradit utilitku ktora okrem shutdownuvie urobit aj poweroff a pritom sa da spustat aj v scripte (napr v obycajnom bat subore)?dikmis

15.12.1999 11:26 | Autor: mis
  • softvér

Nechci stahovat 25 MB v Outlooku

Uzivam Outlook a rad bych se zeptal, jakym zpusobem vynecham nacitani pripojeneho souboru k prvni zprave (25 MB! - jsem modemista)) a dostanu se rovnou na zpravu druhou? Dekuji a prosim o rychlou pomoc, protoze mi tak STOJI CELA POSTA, jelikoz neumim...

15.12.1999 00:38 | Autor: Martin Farmacka
  • softvér

Lupání v SB LIVE VALUE

Dobry den.Já mám problém s touto kartou od doby co jsem ji zakoupil. Konfigurace je AMD K6/2-500MHz, 128SDRAM,VOODOO 3,QUANTUM CX 8,4GB. Problém spočívá v tom, že v katrě lupe (můj postřeh - většinou když nahraje do paměti nový zvuk nebo tento zvuk n...

14.12.1999 23:59 | Autor: Zdenek