< Fórum

softvér

Najnovšie témy

• softvér

Přetaktování VOODOO 3 - 2000

Dobry den. Mne zajima jakým programem (a odkud lze stahnout)se da pretaktovat tato karta.Za kazdou kladnou odpoved predem velice dekuji.tel. 20202588 -- Zdenek Vanda

14.12.1999 23:43 | Autor: Zdenek
  • softvér

MODEM A faxování pomocí modemu

pokusil jsem se pomoci programu Trio datafax poslat fax na telefonni cislo program pouze zvedne sluchatko a po asi dvou sekundach zavesi a oznami no dial tone poradce pri potizich mi nepomohl

14.12.1999 23:25 | Autor: Drechsler Tomáš
  • softvér

Nabootovani do DOSu

Vim, ze uz to tady urcite bylo popsany, jen to nemuzu najit, tak se rovnou ptam :-) Jak mam nastavit W98 aby rovnou nabootovaly do DOSu a bylo je mozne dodatecne spustit pres WIN nebo pres EXIT? Diky, Radim

14.12.1999 22:19 | Autor: Radim Zajicek
  • softvér

Může ovlivnit reset počítače SETUP?

Téměř pravidelně se mi stává, že při vytuhnutí PC a nuceném resetu tlačítkem dojde k přenastavení SETUPu. Konkrétně se vždy změní nastavení v sekci Power Management. Ne, že by to bylo něco tak hrozného, prostě to ručně vrátím, ale je to vůbec logicky...

14.12.1999 21:16 | Autor: Jiří Kadleček
  • softvér

Nelze nastartovat z mirrorovaného disku

Dobry den, stala se mi takova vec. Muj disk, na kterem jsou nainstalovana NT SBS 4.5 prestal byt optimalne velkym a ja se rozhodl po nekolikerych konzultacich s profiky disk zvetsit zpusobem vicemene logickym, udelat mirror dvou fizickych disku (puvo...

14.12.1999 18:27 | Autor: Jiří Kolařík
  • softvér

Drivery pro Win2000

Nevite nekdo, zda jsou jiz nekde k dispozici drivery pro platformu Win2000? Jedna se mi hlavne o ovladace k Diamond Monster 3D II.

14.12.1999 14:29 | Autor: Jan Maly
  • softvér

of-line

Nektere stranky mi nejdou znovu nacist v rezimu of-line. Napr. Seznam, Lupa a jine. Pouzivam MSIE 4.0. U zahranicnich serveru jsem tento problem jeste nezaznamenal. Mam neco spatne nastaveno, nebo je problem nekde jinde?

14.12.1999 12:26 | Autor: Pepik Pepik
  • softvér

Proč se nevypíná pc s windows98 secondedition

Proč se nevypínají windows98 secondedition u atx beden.

14.12.1999 12:08 | Autor: vlasta
  • softvér

PHP3 na windows 95?

Nemohl by mi nekdo poradit, jak nainstalovat PHP3 na PC s windows 95? (pripadne kde a co stahnout atd.)

14.12.1999 08:58 | Autor: Kaltas
  • softvér

Ruzna rozliseni v ruznych profilech

Chtel jsem se zeptat, jestli se da ve Windows NT nejak nastavit, aby kazdy uzivatel mohl pracovat v jinem rozliseni

14.12.1999 08:13 | Autor: Martin Stanislav