softvér | Fórum

qwe
11.10.2006 11:07  |  Nevhodné
Pridať do obľúbených
Asi problem s virusom :(
CauteNo mam takyto problem. V systray mi blika taka ikonka (je na nej zlty otaznik a ten sa strieda so zltym krizikom v modrom kruzku) ze "Critical system error! a este sa tam sem tam objavi napis ze treba stiahnut nejaky anti malirious program a ked na to kliknem tak ma odkaze na nejaku stranku". Neviete ako to mam odstranit. Mozno by stacilo zabit nejaky proces ale neviem ktory. skusil som na to pouzot nod 32, spyware doctor aj spy emergency 2006 a nic nepomohlo.
12 príspevkov
M@jo
14.10.2006 14:56 | |
+0 -0
Reagovať
Toto robi Zlob, ale z HJT logu nevidno, ze by bol este aktivny. Pre istotu pozri v adresari Program Files, ci tam nemas nejaky *codec (mmcodec, mediacodec, etc). Ak hej, spusti Win v nudzovom rezime a odstran cely adresar.
Markus166
27.12.2017 14:41 | |
+0 -0
Reagovať
Chcel by som vas poprosit o radu. Z ulož to som stiahol video ktore sa neda premiestnit ,premenovat ani niako odstranit z PC.Je to určite virus .Neda sa viliečit ani dat do karanteny. v svojom PC mam nainstalvany najnovsi antivirus ESET Smart security 9 ktory sa mi stale pravidelne automaticky aktualizuje. No ked som dal skontrolovat ten subor alebo aj cely Pc tak mi nenašiel nič. Preto neviem čo mam robyt...napadlo ma akurat nainstalovat nov antivirak alebo dat komplet preinstalovat notebook. včera som ten vyrus ešte len chytil. skual som o Eset technicku podporu - no nechcelo mi ani skopirovat umiestnenie a nazov toho virusu a poslat dalej. Stale vypise----nepodarilo sa odoslat všetky položky suboru.a ked ho chcem odstranit vypiše: Tato položka sa už nachadza v priečinku E: Skopiruj na Hardisk. ------Skontrolujte umiestnenie položky a skuste znova.------ Nejde ten virus za žiadnu cenu premiestnit do koša ani dat do karanteny. neviem s nim ani pohnut.....proste nejde to.....čo mam robyt?