voľná diskusia | Fórum

lotka73
31.7.2017 23:00
Pridať do obľúbených
Eshop, kde si urobiť
Ahojte, riešime dilemu a napadlo mi, že by som sa mohla opýtať priamo vás aj tu na zive. Vždy sme mali s manželom záľubu v obrazoch, a tak sme sa rozhodli v tejto oblasti podnikať a rovnako podnikať na ineternete (motivacne obrazy). Potrebujeme teraz nájsť správne riešenie pre náš budúc eshop. Čo to sme už pozerali, budeme mať cca 40 a viac produktov (nie však viac ako 100 v budúcnosti) a chceli by sme aby ľudia u nás mohli platiť aj cez kartu (predsa len to je jednoduchšie ako všetkých obťažovať dobierkami. Hľadáme na začiatok niečo do 20 eur mesačne, predsa len nevieme ako to pôjde a aby sme to vedeli ovládať, prípadne sme mali nejakú pomoc na telefóne dostupnú od danej firmy. Zvažujeme dve firmy, no nebudem ich zatiaľ pre objektívnosť písať. Ďakujem za pomoc :)))
Kľúčové slová: eshop, prenajom, web, internet, online, podnikanie
10 príspevkov
eshoperradko
31.7.2017 23:16 | |
+0 -0
Reagovať
Ahoj, ja ti poradim v skratke, kedze si nemyslim, ze toto je forum priamo na to, nejdem to blizsie rozoberat. Mame eshop u eshop-rychle cz. Robime v tomto segmente cca 4 roky, na zaciatku sme toho skusili viac, toto nam sedi najviac. Je to vysoko friendly prostredie, teda aj ked by ste boli anti technicky typ, ovladania lava zadna. Osobne nam tam bezia 3 spravovane eshopy (spravujeme eshopy ako firma).
juliankaaa1995
1.8.2017 09:15 | |
+0 -0
Reagovať
Ja som mala prvy eshop u nejakej spolocnosti, ktora uz ani neexistuje, teraz mam jeden spraveny na mieru a druhy, kde predavame originalne pohare mam tiez u eshop rychle. Funkcionality, ktore poskytuju su pre mna presne to co potrebujem. Hlavne sa zamysli na zaciatku, co od eshopu vsetko cakas, aby si si nevyrala nieco, co budes musiet o 2-3 mesiace zmenit a tym padom aby si nerobila tu istu pracu viackrat. My napriklad u eshopu rychle ocenujeme spominane rozhranie pouzivatelske, rychlu podporu, hosting a domenu na jednom mieste, v patičke nemusis mat ich reklamu, ze je web od nich a tak posobi ako na mieru atd.. pre nas naj...
ondakj
1.8.2017 17:47 | |
+0 -0
Reagovať
Najlepšie bude ak si 2-3 systémy vyskúšate s manželom samy, každopádne napr. spomínaný eshop rychle cz patrí k š*** a zároveň sa drží v cenovo najdostupnejších. Príjemný deň.
knapik77
1.8.2017 17:52 | |
+0 -0
Reagovať
My sme dali urobit web na mieru, vyslo to cez 6000, ale kto chce podnikat, musi zacat a davat do toho ako sa povie "vsetko".
filipmu
1.8.2017 18:26 | |
+1 -0
Reagovať
Tak sa tu z toho stala rozborka eshop-rychle.cz, napiste im nech vam daju zlavu ak to u nich otvorite za reklamu :D Inac co sa tyka riesenie na zaciatok (ale aj do buducna), tento system je spravnou volbou hlavne v porovnani financii (kolko stoji) a efektivity (co vam moze dat). Ak chcete mat 100 produktov max, je to ok, pretoze tento eshop poskytuje neobmedzene mnozstvo, teda aj 1000, ci 10000 do buducna, takze tam prekazka nebude. Inak nezabudnite, ze k eshopu potrebujete marketing, ludia ho samy nenajdu, studujte blogy, dana firma sa im venuje, takze vyuzite vsetko co sa da a nenechajte sa odradit po prvych dnoch, ci tyzdnoch :)
lotka73
1.8.2017 19:00 | |
+0 -0
Reagovať
Ďakujem vam vsetkym za rady, urcite ich vyskusam. Mozem do buducna tu napisat info a moju recenziu pre ostatnych. Inak sledujem ze tam su 2 tyzdne na vyskusanie. Myslite, ze sa to da stihnut dovtedy nastavit vsetko? Co ak to nestihnem? Mohla by som sa dohodnut, nech mi trosku pockaju?

A este jedna vec, je mozna zlava ak platim rok vopred, ci takto to nefunguje ako si predstavujem?

Este raz dakujem :)
eshoperradko
1.8.2017 20:35 | |
+0 -0
Reagovať
Urcite sa to bude dat ak ich slusne kontaktujes. Viem, ze nejaka spolocnost s tym robila problem, no nepamatam si o koho islo. Aby si to chapala - "nepockaju" ti s platbou, jednoducho ti predlzia testovacia obdobie.

Ked si kliknes ich cennik tu: https://www.eshop-rychle.cz/cenik, maju tam 17% zlavu na pol rok aj rok.
lotka73
1.8.2017 20:46 | |
+1 -0
Reagovať
Ďakujeeem, velmi stte mi vsetci pomohli. Idem sa do toho pustit. Napisem tak za mesiac (ak vas to zaujima) ako sa dari a poslem eshop na kontrolu :)
ahasver.chamachir
1.8.2017 22:24 | |
+1 -3
Reagovať
Keby si s blízkou osobou išla skutočne a reálne normálne makať a nie šmelinovať, ako pripečení Cigáni či židáci, tj. sedieť doma na riti, lacno kúpiť a draho natvrdnutým blbečkom predať. Veľkí obchodníci, preveľkí, úplný zázrak ľudstva.

Sľovensko hľadá kovoobrábačov, čašníkov, predavačky, stavbárov, strojníkov, ľen nie lenivú pakáž. Čo ste všetci skrížení s parazitmi židákmi, cigošmi? Takto tu nebude eštébáckym ***om, megazlodejom, JUDr.V.Mečiarom, do troch rokov sľubovaný Silicon Valley. Ale akurát tu vzniklo na Sľovensku po r.1993 známe indiánske údolie Dutých hláv pre široké rady ***ných fízlov z PZ SR a justičných júdr. z***ov, potomkov milicionárskej zberby nakotených z neušľachtilého semena protekčných magorov.
Rado
7.7.2018 21:40 | |
+0 -0
Reagovať
Presne za 19 € / mes. maju najmensi balik formou prenajmu eshopu napr. na https://shoptec.sk. Odporucam skusit, tvorba eshopu mne zabralo len niekolko minut. Za par mesiacov sa nam podarilo spravit predaje a dovolit si tak vyssi balik.