< Fórum

voľná diskusia

Najnovšie témy

• voľná diskusia

NOKIA 6280 - SHIT PRVEJ TRIEDY

N6280, super phone, ale chodil som ho reklamovat kazdy den, takze pocas tyzdna, ked uz mi vymenili 5kus som im povedal, dakujem neprosim, som zvedavy na vyjadrenie technickeho oddelenia, samozrejme na moje maily, ktore som posielal do Nokie a aj do O...

6.4.2006 09:06 | Autor: m@rek
  • voľná diskusia

OT: Vtip z branzde ;)

Pyta sa syn Billa Gatesa - Oci, chcem vyskusat ten sex, co mam robit ? - No synu, vezmes si z mojej garaze to najvasie auto, oblecies si najlepsi oblek, vezmes dievca do najvychytenejsje restauracie v meste, po vecer vezmes v parku kociar s konmi a v...

15.12.2005 08:45 | Autor: emem
  • voľná diskusia

Alkohol+Antibiotika (A+A)

Vcera som bol v nemocnici a doktor mi predpisal antibiotika. Povedal, ze sa na ne nema pit alkohol, ani pivo. Hovoria to vzdy. Je to preto, ze sa A+A neznasa nejak chemicky, alebo preto, aby si nastrebany nezabudol uzit? Manzelka je zdravotna sestra,...

2.12.2005 08:52 | Autor: Riso
  • voľná diskusia

Šlo by to udělat?

Čau tě, potřeboval bych helfnout. Mám pokoj cca 6x4 metry a dostal jsem nápad, že bych ho přes zimu mohl vytápět počítačem, kterej mám stejně skoro pořád zaplej. Takže bych tím spojil příjemné s užitečným a ušetřil bych za topení. A tak bych potřebov...

8.11.2005 19:48 | Autor: Fanda
  • voľná diskusia

Jakej je vzorec na obvod elipsy?

Konkrétně velká poloosa má průměr 10 a malá 5. No na matiku jsem nebyla nejlepší. Stačí mi vzorec a výsledek pro porovnání. Jinak všechno vim. Dík. A bez posmívání pánové.

15.10.2005 16:25 | Autor: Alena
  • voľná diskusia

Bouchaj&#237;c&#237; j&#237;dlo v mikrovlnce

Proč jídlo, ohřívané v mokrovlnce bouchá? Právě jsem si ohříval játrovou omáčku a kus jater mi explodoval tím &nbsp;style&nbsp;m, že kousky jater jsou teď po celé kuchyni.

14.9.2005 14:27 | Autor: Raptor
  • voľná diskusia

starej Brůna - noční můra ročníku - 1970 - 1980

Je mi 30 let a pořád se ho bojím ... je to normální ?

25.8.2005 13:11 | Autor: šmudla
  • voľná diskusia

Na kterou stranu jede tento autobus?

Odpovědi můžou být jen 2 : Buď doleva nebo doprava. Tak kam?

13.8.2005 13:50 | Autor: Mirek
  • voľná diskusia

OT: Proč se tramvaji říká elektrika?

Proč někteří lidi, hlavně lidi z vesnic, malých měst a důchodci nazývají tramvaj elektrikou? Např. Přijel jsem tu elektrikou.Nebo špica byla, jak se jednou nějaký děda ptal řidiče v autobuse, jestli ten autobus jede k elektrice ten totálně nechápal, ...

5.8.2005 20:08 | Autor: Mirek
  • voľná diskusia

Utopený mobil C65 - má šanci?

Tak moje šikovná dcera utopila mobil sieC65 a i když to věděla přesto když ho vytáhla z vody a musela zkusit jestli funguje. No fungoval asi tak půl hodiny pak umřel. Tak se ho děti začaly pokoušet oživovat, vysoušet nahřívat a to tím style m, že tře...

9.6.2005 15:39 | Autor: jojo