< Fórum

Poradňa

Najnovšie témy

• softvér

Nápověda k Visual Studiu 6

Neví někdo kolik CD je potřeba k tomu, abych si nainstaloval Visual Basic a Visual C++ s nápovědou, která je pravděpodobně samostatným produktem? Máme zakoupený Visual Basic 6 a na tři měsíce propůjčené celé Visual Studio 6, ale ani jeden z produktů ...

21.12.1999 12:14 | Autor: MarBen
  • softvér

Komunikace - přímé propojení kabelem

U některých dvojic počítačů mi při použití aplikace "Přímé propojení kabelem" nedojde k navázání spojení s hláškou "LPT1 (ev. COM1) - paralelní (ev. sériový) kabel byl odpojen.".Dochází k tomu u obou typů spojení (sériového i paralelního). Kabely jso...

21.12.1999 10:33 | Autor: Ivo Ungermann
  • ostatné IT témy

Jak vypnout řadič IDE na zvukovce?

Nejde mi vypnout IDE port na zvukové kartě ESS 1868 ISA (Schubert, výrobce PINE-TECH?).I když dám do autoexec.bat rutinku výrobce, pomocí které by se měl IDE port vypnout, s patřičnými parametry (disable, IRQ=00, ADR=00), stejně si ho Windows vždycky...

21.12.1999 08:10 | Autor: Harry Minduton
  • softvér

jak stahnout RealAudio

Mam dotaz, jak lze ulozit soubor typu RealAudio primo z www stranek. Pokud chci napr. ulozit cil, tak se ulozit je nekolik prvnich kB (coz je princip RealAudia), ale ja bych chtel ulozit celou skladbu. Existuje nejaky program, lehce dostupny, ktery b...

20.12.1999 21:49 | Autor: Radek Gabcan
  • ostatné IT témy

Padajici registr W95 aneb: Jak odhalit vadnou RAM?

Od konce zari mi trikrat spadl system vzdy stejnym zpusobem: Po spusteni W95 SR2 se zacalo objevovat "Potize s Registrem... restaurovat... a restartovat pocitac". Po restartu bylo vsechno nejdrive vporadku, ale po 2-3 spustenich se hlaseni objevilo z...

20.12.1999 08:33 | Autor: Petr Stuchlík
  • softvér

Pripojeni 2 pocitacu na Inet pres modem

Zdravim, pouzivam Winroute 4.1 beta 2, zatim jsem dost spokojenej, skoro vsechno funguje ok (ICQ) az na naky ftp servery. Neznate nekdo naky podobny programek nebo lepsi zpusob sdileni Inetu pres modem?

20.12.1999 07:04 | Autor: Simonek
  • softvér

Vzdálené připojení do Windows 98 přes TCP/IP.

Potřebuji se připojit z Windows 98 do Windows 98 modemem a protokolem TCP/IP. Počítače (modemy) se spojí, ale z připojovaného PC na připojovaný server není vidět. Jak na to?

20.12.1999 06:59 | Autor: Vratislav Hirš
  • softvér

Vzdálené připojení do Windows 98 přes TCP/IP.

Potřebuji se připojit z Windows 98 do Windows 98 modemem a protokolem TCP/IP. Počítače (modemy) se spojí, ale z připojovaného PC na připojovaný server není vidět. Jak na to?

20.12.1999 06:52 | Autor: Vratislav Hirš
  • ostatné IT témy

pocitac nechce nabehnut

Niekedy sa mi stane,ze ked zapnem pocitac nechce nabehnut. Najprv akoby to slo, ale potom ostane stat. Monitor sa tiez nezapne, stane v pohotovostnom steve. Musim pocitac uplne vypnut z elektriny a potom uz ide, ale nieco v nom drnci akoby bolo nieco...

20.12.1999 05:58 | Autor: bap
  • ostatné IT témy

grafická karta ATI

Mám problémy s grafikou ATI RAGE PRO PCI. Windows mi nedokáží přes tuto kartu korektně vypnout monitor.Se starou grafikou (S3trio) jsem při delší pauze spustil z menu "Start" volbu "Spát", počítač 3x pípnul, vypnul monitor, zastavil disky, zkrátka po...

19.12.1999 18:56 | Autor: Harry Minduton