< Fórum

Poradňa

Najnovšie témy

• softvér

Jak na zobrazeni odkazu ve stejnem okne bez frames

zacinam s html a na svych strankach bych chtel mit klasicke menu na leve strane a po kliknuti na libovolny odkaz by se mela nova stranka zobrazit vzdy na te same strance, tzn. menu zustava. nechci vsak pouzit frames, jak se to dela pomoci tabulek?

30.12.1999 22:51 | Autor: Ivos Gajdorus
  • ostatné IT témy

SCART v. S-VHS

Mám v PC kartu na stříhání videa a ta má vstup pouze S-VHS ale videorekordér co vlastním má výstup pouze SCART. Poradí mi někdo zda existuje nějaký kabel nebo pasivní či aktivní převodník SCART-SVHS? Dík.

30.12.1999 09:05 | Autor: PavelBq
  • softvér

Windows98

Pri delsim vypnutí pocitace jako treba na tyden, kdy jsem mimo domov se mi po spusteni kousne system. Hned pri startu. Musim pocitac resetovat. (mam windows 98, ktery sem nainstaloval na windows 95)Pak se spusti scandisk, nastaruje se system, pak mus...

29.12.1999 23:12 | Autor: Michal
  • softvér

zaseknuti mysi microsoft

do casto se mi stava ze kurzor mysi microsoft prippojena pres usb port ztuhne, a musim pocitat restarovat, kde muze byt chyba?s pozdravem J. B.

29.12.1999 16:38 | Autor: Jan Bachor
  • ostatné IT témy

Tuhnuti Matrox Millenium

Zdravím všechny a předem děkuji za radu.Po instalaci karty Matrox Millenium G200 SD PCI (Původně S3 Virge 375 - bez problémů)Počítač občas ztuhne, nefunguje ani Ctrl+Alt+Del. Pravidelně! se to stává u všech her s podporou 3D, většinou hned po spuštěn...

29.12.1999 16:26 | Autor: Jan Ziba
  • softvér

2GB limit AVI formatu - ako to vyriesit.

Ako eliminovat 2GB hranicu pri grabovani videa? Mam to stahovat nejakym specialnym softom alebo je to chyba hardwaru?

29.12.1999 16:05 | Autor: Sergej
  • ostatné IT témy

Problem po reinstalacii Win98

Zhruba po roku som sformatoval HD a reinstaloval Win98.Kratko nato system padola nebolo mozne ho znova nainstalovat-nebootoval startovaciu disketu ani po opakovanych pokusoch.Tak som to nechal tak a druhyden som viacmenej nahodne skusil zapnut PC aon...

29.12.1999 16:00 | Autor: Jan Tencer
  • ostatné IT témy

Problém s ovladačem Caviáru

Mám disk WDC AC2850F o velikosti 852MB. Kvůli starém boardu 486 jsem měl nainstalován ovladač Data Lifeguard EZ. Nyní jsem zupgradoval na Pentium a chtěl jsem ovladač odinstalovat. nedokázal to ani fdisk ani Partition Magic. Potom jse to zkusil přímo...

29.12.1999 15:53 | Autor: Ike
  • ostatné IT témy

jeste jednou pamet

mohl bych dat do DIMM1 pamet na 100MHz a do DIMM2 na 66MHz? Nebude se to nejak hadat nebo to normalne pobezi?

29.12.1999 15:48 | Autor: Bocek
  • ostatné IT témy

TCP/IP přes LPT

Potřeboval bych sesíťovat dva počítače pomocí TCP/IP protokolu a chtěl bych to přes LPT port. Aby na tom běžel Intranet a stejný věci jako na normální síťi. Existuje nějaká utilita, která to umožňuje, něco jako Softwarová síťovka na LPT ? Existuje ta...

29.12.1999 09:19 | Autor: Zdeněk Štěpánek