< Fórum

Poradňa

Najnovšie témy

• softvér

Font Kids CE

Mam font "Kids", ktory vsak nepodporuje slovenske (a ceske) znaky.Neviete, kde by som mohol ziskat font "Kids" s podporou ceskych a slovenskych znakov (CE)?

17.12.1999 13:41 | Autor: Peter Listiak
  • softvér

nezobrazování ikon spustených programů (vedle hodin)

Chtel jsem se zeptat, jestli nevite, jak nezobrazovat ikony spustenych programů vedle hodin ve Windows. Co zmenit v registrech, pripadne nejakou chytrou utilitku. Dekuji za odpovedIvan Krejcarek

17.12.1999 11:06 | Autor: Ivan Krejcárek
  • softvér

Seky ve Windows

Mám K6-2 350 64MB SDRAM a RIVU TNT,Mám operacni system win98, ktery se mi ale vzdy pri startu sekne, kdyz se nesekne jakmile spustim nejakou hru nebo program, tak bud zamrzne, nebo mi zacnou problikávat ruzne cary pres monitor asi po sekunde se to pa...

17.12.1999 11:02 | Autor: Martin
  • softvér

Stahování pošty v Outlook Expressu

Stuhuji v OE poštu z více serverů a zajímalo by mě, jestli se dá nějakým způsobem ovlivnit jejich pořadí.Díky.

17.12.1999 09:08 | Autor: Dušan Kukla
  • ostatné IT témy

Nizkourovnove formatovanie HDD v Biose

Ked chcem pouzit nizkourovnove formatovaniebios mi vypise disk nieje pripraveny a formatovanie sa zastavi.

16.12.1999 14:58 | Autor: Marcel Juria
  • ostatné IT témy

Graficke karty

Prosím o radu:do sveho noveho pocitace chci dobrou grafickou kartu.Bude prevazovat tvorba grafiky,AUTOCAD,mozna par her..Cena karty do 15 000 KC.Prosim o Vas nazor a o Vase zkusenosti.Predem moc dekuji Vita.

16.12.1999 13:59 | Autor: Vita
  • ostatné IT témy

Matrox G400MAX vs NVIDIA GeForce256

Vie mi niekto porovnat tieto 2 karty :Matrox Milenium G400MAX, 32 MB, DualheadGeForce256, 32 MB (napr. Creative Labs)pre pouzitie v 2D (Corel, Photoshop), 3D Aplikacia a 3D hry.Dakujem za informacie naEmail : bimbo@thepentagon.com

16.12.1999 13:50 | Autor: Mr. Bimbo
  • softvér

Necha se z windows 98 faxovat?

Necha se z windows faxovat bez instalace nejakeho dalsiho programu? Jak? Poradte? Dik.

16.12.1999 13:40 | Autor: Pepik Pepik
  • ostatné IT témy

ATX problem

HM .. Moj problem je takyto: dal som shutdown vo Win 98 a uz som pocitac nezapol.Odpojil som vsetko, nexal som na zdroji len dosku a aj tak sa doska vobec neozvala ..Je zly zdroj alebo doska?

16.12.1999 08:46 | Autor: Michal Bachorik
  • softvér

Sražené písmo ve Wordu

Zdravím všechny přítomné.Dnes jsem narazil na zajímavý jev týkající se Wordu97.Pokud vytvářím standardní dokument (bez použití šablony), je vše v pořádku.Pokud ale vytvořím nový dokument ze šablony, která na jiných strojích funguje zcela korektně, ta...

16.12.1999 07:56 | Autor: J. Fikker