< Fórum

Posledné diskutované

• Ostatné programy

Android aplikacie

Zdravim, pred par dnami som publikoval seriu jednoduchych open-source Android apiek na http://simplemobiletools.github.io . Zdrojaky su na githube, cize ak niekto z vas robi s Androidom, mozno sa vam nieco aj zide. Mam so seriou dost velke plany, ...

20.6.2016 22:04 | Autor: tibbbi2
  • Orange, O2, Swan, Telekom (T-Mobile) a ďalší na Slovensku

Samsung galaxy Note5

Dobry den, planujem kupit Note5 v zahranici a neviem ci funguje LTE v nasej krajine. Zaujima ma operator orange. Prosim o pomoc. Dakujem.

22.6.2016 17:03 | Autor: bodnar5
  • Samsung

Samsung Galaxy j5 nejde mi zive visielanie na facebook

Zdravim poradte mi mam mobil samsung j5 a nejde mi zive visielanie na facebook neviem co je to za problem kamaratom funguje a mne ne kto mi poradi co s tim :?

3.7.2016 19:31 | Autor: lari.90
  • Ostatné programy

GoPro HERO 3+

Dobrý deň. Pri zapnutí kamery som natrafil na problém : na displeji sa zobrazuje úvodný obraz pre kamerovanie. Po stlačení Shutter/Select button zariadenie nereaguje. Dokonca nie je možné prestavenie MODES ani vypnutie kamery. Vie mi niekto poradiť ...

10.7.2016 14:29 | Autor: Franco66
  • voľná diskusia

Problem s Lumia650

Ahojte, kupil som Lumia650,ale mam jeden problem,stahol som si z youtube nejake pesnicky na pocuvanie,ale ked si nasadim sluchadka do telefonu,nejde mi to prehravat,prehrava mi to len bez sluchadiel,uz ste sa s tym nekto stretol???,hlavne co mam r...

12.7.2016 19:21 | Autor: stavko1
  • Tvorba webových stránok a aplikácií

Hľadám rovnocenného kolegu na vývoj IT projektu

Ahojte, hľadám kolegu - rovnocenného partnera na vytvorenie spoločného IT projektu. Vo svojom okolí nepoznám ľudí, ktorí by mali záujem sa do niečoho pustiť a dlhodobo na tom pracovať. Preto to skúšam cez inzerát. Pracujem ako web programátor, vie...

19.7.2016 13:20 | Autor: tvojko1
  • Ostatné programy

Problém s Widevine Content Decryption Module v Chrome

Ahojte všetci, Na všetkých stránkach, ktoré na prehrávanie videa využívajú Widevine Content Decryption Module mi videá sekajú. Nepomohlo ani preinštalovať chrome. Dá sa tento doplnok nahradiť niečim iným čo by plnilo rovnakú funkciu? Ďakujem za...

25.7.2016 09:31 | Autor: nucky1002
  • Android

Samovoľné zapínanie aplikácii na pozadí v android smartfóne - najmä po zapnutí WiFi

Dobrý deň prajem. Používam telefón Samsung Galaxy S3 mini, operačný systém Android 4.1.2. Trápi má problém v súvislosti s tým, že je miestami spomalený, lebo sa zapína strašne veľa aplikácií (no nie je ich tak strašne veľa, ale stačí že sa zapnú n...

26.7.2016 15:27 | Autor: Dabada
  • softvér

Graficke vyclenenie PSC na mape

Dobry den, Chcem sa spytat ci poznate program, ktory by dokazal po zakresleni hranic na mape vypisat vsetky PSC v danej oblasti? Dakujem

4.8.2016 15:46 | Autor: flyinggumolin
  • voľná diskusia

Hodinky Guess

Predavam hodinky znacky Guess este v zaruke.Povodna cena 169 euro predavam za 110 euro pri rychlom jednani moznost predaja aj za 100 euro.V pripede zaujmu poslem fotku

4.8.2016 14:42 | Autor: martinka1606