< Fórum

Posledné diskutované

• voľná diskusia

Hodinky Guess

Predavam hodinky znacky Guess este v zaruke.Povodna cena 169 euro predavam za 110 euro pri rychlom jednani moznost predaja aj za 100 euro.V pripede zaujmu poslem fotku

4.8.2016 14:41 | Autor: martinka1606
  • Orange, O2, Swan, Telekom (T-Mobile) a ďalší na Slovensku

TIPY A TRIKY pre najlepšiu cenu paušálu

Zdravím všetkých.... Ak máte nejaké tipy a alebo poznáte triky, prípadne skryté akcie na paušálne produkty našich operátorov, podelte sa s nimi v diskusii, nech to máme pekne pokope a nie rozkúskované v diskusiách pod rôžnymi článkami....

6.8.2016 12:02 | Autor: mrazik.peter
  • Windows 8

Toshiba a nvidia grafika

Ahojte, mám notebook Toshiba Satellite C50-A-116 s dvoma grafikami Intel a Nvidia, mal som tam originálne Windows 8 ale včera mi natiahlo win 8.1 a od vtedy mi po bootovaní systemu nenaskočí nič len čierna obrazovka a ak naskočí tak automaticky vyh...

6.8.2016 16:48 | Autor: ladislav261987
  • hardvér

Nový pc

rozmýšlam že kupim toto pc.http://stolne-pocitace.heureka.sk/hp-pavilion-550-138nc-t1h04ea/?gclid=Cj0KEQjw57W9BRDM9_a-2vWJ68EBEiQAwPNFK_1-8T5g035PBFIss4jevdEWO8MR8CaMSPyTHG6X5ZUaAoih8P8HAQ .Brali by ste ho?w10 tam je nainštalovaná,znamená to že ma ne...

12.8.2016 17:14 | Autor: mato1203
  • Grafické karty

Zasekávanie hier

Dobrý deň, potrebujem poradiť čo robiť v prípade, že mi lagujú hry. Áno teraz ste si určite povedali že čo je to za kida ktorému nejdú hry, ale nie :D (len pre info mám 17). Problém je ten, že mám dosť výkonnú bedňu, a aj napriek tomu mi na nej nefun...

13.8.2016 14:26 | Autor: adama001
  • Microsoft Office a ďalšie kancelárske programy

Prenos komentára v exceli z jedného hárku na druhý

Dobrý deň, vedel by mi prosím niekto upraviť makro v mojej tabuľke? O čo ide...prvá úprava tabuľky spočívala v tomto: ..mám tabuľku (je súčasťou väčšieho súboru, ale ten je momentálne nepodstatný...). Je zamknutá proti úpravám tak, aby sa dal ruč...

16.8.2016 07:30 | Autor: robert.p
  • Monitory, tlačiarne, skenery

Dlzka skenovacej hlavy

Zdravim. Dostal som starsi skener (uz je rozobrany) a potrebujem vysvetlit, ako je to s tou skenovaciou hlavou. Na obrazku je skenovacia hlava, ktorej dlzka je A, lenze skenovaci zaber je len dlzka B (format A4, v mojom pripade o nieco trochu menej)....

15.8.2016 23:01 | Autor: capulet.j
  • LG

LG G4

mam problem s mobilnym telefonom LG G4. Problem je taky že ked zapnem mobil tak mi svieti logo LG a sem tam to zmine ale znovu zasviti. Skušal som urobit hard reset ale neide mi to. Vie mi niekto pomoct ??

20.8.2016 19:18 | Autor: david06660
  • Služby na internete

Ako si môžem stiahnuť obľúbený pořad z TV archívu RTVS?

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť, ako sa dá stiahnuť relácia z archívu RTVS? Ďakujem.

26.8.2016 12:24 | Autor: Dabada
  • Ďalšie značky mobilných telefónov

HTC A9

zdravim, mam problem s telefonom htc a9. stav baterie mam 55%a on sa zrazu vypne. ked ho dam na nabijacku tak sa acne nabijat od 0% a ani nie o 2 sekundy pokracuje a 55 %. viete mi prosim poradit co sa stym da robit? ci pockat na novy android aaebo t...

26.8.2016 18:45 | Autor: LakyVR