< Fórum

Posledné diskutované

• Grafické karty

Graficka karta na pc hp compaq 6005 pro small form factor

Dobrý deň chcem sa vás opýtať mám tento počítač hp compaq 6005 pro small form factor chcem si do toho pc kúpiť túto grafickú kartu nakoľko tam ide len nízkoprofilová vga https://www.dmcomp.sk/tovar/nvidia-gf-gt-730--2gb--pcie-8x--dl-dvi-dp-n3r90aa/ a...

31.12.2016 19:59 | Autor: martax258
  • Apple iPhone

iPhone pod mikroskopom

Displej iPhonu SE pod mikroskopom: http://www.youtube.com/watch?v=UWEy4Vklros

29.12.2016 21:57 | Autor: drkovcim
  • Microsoft Office a ďalšie kancelárske programy

ms office

dobry den chcel by som vas poziadat o radu som bezny uzivatel a stalo sa mi ze sa mi rozhadzal font pisal som si pracu v world a neviem akym sposobom sa mi font rozhodil na lavu stranu po jednom pismenku neviem si dat radi ako to dat do suvisiacej...

29.12.2016 15:45 | Autor: najmes
  • Programy pre internet, prehliadače webu

Nefunkčná wi-fi na hp noteboku s windows 10

Zdravím vas chcem vas poprosit o radu nefunguje mi wi-fi na windows 10 viete poradit co s tym mimo servisu?

31.12.2016 19:11 | Autor: 6Michaela3
  • LG

LG G4 - nejde spustit fotoaparat

Zdravim na mojej LG G4 mi jednoducho nejde sputit fotoaparat. Niekedy to samo od seba ide no inokedy mi ho jednoducho nespusti... skusal som rozne appky a vsetko rovnako. Raz ide raz nie...

2.1.2017 20:10 | Autor: Bartik16
  • voľná diskusia

Vypinanie klavesnice

Zdravim, pred nedavnom som si kupil ntb Lenovo Y700. V poslednej dobe ked hram WoW sa mi z nicoho nic akoby vypne klavesnica a nejde vobec nic robit, ani NumLock alebo CapsLock vypnut/zapnut. Viete mi niekto poradit co s tym je? Dakujem za odpo...

2.1.2017 14:06 | Autor: c.Z.a.R
  • IPTV

Nová IPTV Lepší.TV

Zdravím, narazil jsem na zajímavou novinku a vzhledem k tomu, že posílají i na Slovensko, tak jsem se chtěl zeptat zda máte nějaké zkušenosti :O

2.1.2017 10:40 | Autor: Jhin123
  • Služby na internete

zoznam e-shopov

Dobrý deň. Mám zoznam e-shopov a chcem ho najprv naplniť e-shopmi. Vybavujem si reklamu na internete a hľadám aj iné spôsoby ako propagovať svoju internetovú stránku. Neviete o nejakej internetovej stránke na ktorej by som mohol propagovať svoj zozna...

5.1.2017 14:25 | Autor: internetovastranka
  • Počítačové vírusy a bezpečnosť

pc si robí čo chce

zdravim mam taký menší problem počítač mi začal sám scrollovať, väčšinou z lava do prava, ked v nejakych nastaveniach kliknem na moznosti automaticky to vybere tú najnižšie, idem pozerať anime alebo film v programe vlc -neviem napísat ani zatvo...

14.1.2017 19:28 | Autor: wolfedout
  • hardvér

PC a nová grafika

Dobrý deň, nedávno som si zakúpil do môjho PC hp compaq elite 8300 convertible minitower novú grafickú kartu a neviem či mi ju vlastne zdroj utiahne. Tento PC má v sebe i7-3770,500gb hdd Hitachi,dvd-rw rom, a 2x4gb ram od HP. Zdroj má len 320W. Gra...

14.1.2017 12:10 | Autor: Richardrex