< Fórum

Posledné diskutované

• Notebooky, netbooky

ASUS ROG GL553VD alebo Lenovo Legion Y520

neviem sa rozhodnut mate nejake skusenosti ?

10.8.2017 00:52 | Autor: Denis22522
  • Ďalšie značky mobilných telefónov

Záloha a obnova

Zdravím vás, Dnes som dával telefónu prvý krát Factory reset. Predtým ako som dal reset som si dal zálohovať kontakty, SMS a denníky hovorov (na SD kartu). Po reštarte som si išiel tieto údaje obnoviť no píše mi, že najprv treba zálohovať údaje. Keď...

12.8.2017 15:42 | Autor: macek.erik
  • voľná diskusia

Ako vložiť peniaze naPayPal účet

Mam ucet VUB aj PayPal, chcem poslat peniaze z VUB uctu na moj ucet na PayPal, mozte mi prosim poradit postup? Kedysi fungoval dobre Trustpay,teraz po novom sa to vola Trustly a ten prevod nieje az tak bezpecny,zadavaju sa tam udaje Banky priamo do...

11.8.2017 10:36 | Autor: tibi701
  • Samsung

Samsung J3, obnova predchádzajúcej verzie OS

Na Samsung Galaxy J3 sa mi automaticky aktualizoval softvér androidu na ver 5.1.1. Ale odvtedy mi prichádzajúci hovor pri pripojených slúchadlách zvoní len vonkajší reproduktor na mobile a nie v slúchadlách. Poradí mi niekto, ako to opravím alebo vrá...

11.8.2017 21:25 | Autor: pietro59
  • Android

Android a etiketa

Ahojte, mám otázku ohľadne Androidu. Na starom telefóne som mal nastavenie etikety, že keď som obrátil telefón displejom dole, tak sa automaticky prepol do tichého režimu (okrem budíku), keď som ho obrátil naspäť displejom hore, prepol sa do normá...

17.8.2017 09:18 | Autor: peterpan2000
  • Orange, O2, Swan, Telekom (T-Mobile) a ďalší na Slovensku

Neobmedzeno u operatora 4ka.

Zdravim chcem sa podelit s jednou neprijemnou udalostou u operatora 4ka.Zaroven chcem poprosit o vase skusenosti ak ma niekto program TO nekonečno.Dnes 23.8.17 som uskutočnil hovor ,ktory mi bol ukončeny po 4O minutach a zaroven som zistil po skončen...

23.8.2017 22:43 | Autor: Marcik315
  • Úložné zariadenia

TV nenacita HDD

Zdravím vedel by mi niekto poradiť ? HDD WD my passport 2TB mi nechce načítať na Tv Problém je v Tom že ešte pred pár dňami išiel na tv philips a zrazu ho prestalo ukazovať , točí ho , svieti ale neukazuje na druhej Tv samsung sa stalo to isté pre...

26.8.2017 10:32 | Autor: Crack211
  • Úložné zariadenia

Synology - kvoty pre zdielane priecinky

Zdravim, mam na synology DS215 nastavenych uzivatelov aj s kvotami. Problem je ked chcem vytvorit individualne kvoty pre niektore priecinky. Napr. povedzme, ze mam uzivatelske kvoty 15GB. Chcem vytvorit kvoty na taketo zdielane priecinky(kvota na...

30.8.2017 13:33 | Autor: mir.jar
  • hardvér

Nezapne sa mi druhy monitor pri zapnuti pc

Zdravim Mam problem Daval som si reklamovat graficku kartu lebo mi tam daco piskalo vrcalo atd a ked sa mi vratila vsetko som zapojil tak ako som to vzdy mal a ked zapnem pc tak druhy monitor sa mi vobec nenacita a je cierna obrazovka ako keby bez...

27.8.2017 00:13 | Autor: Bam1
  • Notebooky, netbooky

Acer aspire v15 problém pri hraní

Dobrý deň, asi pred dvoma dňami som kúpil nový notebook acer aspire v15 nx.g66ec.001 ( https://www.nay.sk/acer-aspire-v15-v5-591g-52e3-15-6-i5-6300hq-w10-cierna?gclid=CjwKEAjw_o7NBRDgqc-_h8aArkwSJACrwILdXB2MRoOXszU5Lg2hkyi9d77NN85ysLG8OWh7Bs8vNBoC...

29.8.2017 11:30 | Autor: aaadam06