< Fórum

Posledné diskutované

• softvér

Nejde mi monitor

Seruz potrebujem pomoct presiel som z AMD (Radeon R7 360) na NVIDIA (Geforce GTX 1050). Samozrejme som ovladace odinstaloval no ked dam do slotu na maticnej doske (GIGABYTE B250M-DS3H) tak mi graficka karta ide ale ked ju zapojim do monitora cez DVI-...

8.9.2017 17:04 | Autor: Baj0
  • Programovanie

kontrola suborov na ftp

Pred par rokmi som nainstaloval do wordpressu bezpecnostny plugin, ktory kazdy den skontroloval subory na hostingu. Posielal emaily v pripade modifikacie suborov, alebo ak niektore subory pribudli ci zmizli. Nejaky takyto program by som potreboval. ...

14.9.2017 06:53 | Autor: marak.p
  • Služby na internete

Facebookova reklama

Dobrý deň. Mám internetovú stránku na ktorú chcem prilákať majiteľov e-shopov. Dá sa nasmerovať reklama na facebooku na ľudí ktorí spravujú facebookovú stránku nejakého e-shopu. Nechcem to zameriavať na e-shopy na facebooku ale na facebookové stránky...

22.9.2017 11:50 | Autor: internetovastranka
  • Monitory, tlačiarne, skenery

Nový herný monitor

Dobrý deň, chystám sa kúpiť nový monitor, primárne určený na hranie hier a pozeranie filmov. Čítal som už veľmi veľa recenzií a veľa omáčok okolo toho a zistil som, že by mi asi najviac pre moju gtx 1070 vyhovoval nejaký 1440p monitor. V mojej cen...

21.9.2017 19:07 | Autor: JustSmile5
  • Ostatný hardware

Projektor Optoma HD140x nepríjemný hluk

Zdravím. Dnes som si kúpil projektor Optoma HD140x a po zapnutí som ostal nemilo prekvapený zvukom, ktorý vydáva. Hluk od ventilátora je minimálny a pri použití eco modu takmer nepočuteľný no počujem ešte nejaké hnusné bzučanie (ako nejaké prastaré t...

21.9.2017 15:39 | Autor: Martini_WRC
  • PC zostavy

Rada pri zostavení herného PC

Dobrý deň, chcem si postaviť nový herný PC, len by som chcel poradiť ohľadom výberu vhodných komponentov, osobne som si zvolil nasledujúce veci : Doska : Asus B150M pro gaming SSD : Samsung 850 Evo 500GB HDD : Seagate 1TB Grafika : Nvidia gefor...

2.10.2017 18:52 | Autor: 46robo46
  • Sony Ericsson

Sony Xperia Z5 hovory

Ahojte mám problém s mobilom Sony Xperia Z5 pri ukončovaní niektorých hovorov sa mi nerozsvieti display a hovor sa nedá zrušiť, niekedy sa rozsvieti hned ako nanho položím prst a inokedy je display čierny a hovor trvá až kým ho druhá strana nezloží. ...

3.10.2017 18:51 | Autor: makelele19
  • Tvorba webových stránok a aplikácií

Online konfigurátor produktov - plastové okná a dvere

Pozdravujem, máme záujem vytvoriť web s konfigurátorom plastových okien podľa vzoru http://www.evofenster.com/fenster-konfigurator alebo https://www.windows24.com/edit/window.php Skúšali sme niekoľko cenových odhadov, tak programovanie je pochopi...

5.10.2017 15:03 | Autor: mario.babej
  • softvér

software na test bezpečnosti webu

poradte dobry software na preverenie bezpečnosti webu..idealne bez nutnosti inštalovania kodu do stranky. preveriť chcem aj svoje stranky aj cudzie.

5.10.2017 10:32 | Autor: david2366
  • Redakčné systémy, phpbb fóra, galérie

Neaktualizované pluginy

Dobrý deň. Chcem sa opýtať či môže neaktualizovaný plugin vo wordpresse spôsobiť výpadok stránky. Keď aktualizujem pluginy ostane stránka taká aká bola alebo sa mi môžu napríklad zmeniť nejaké nastavenia? Pluginy : Business Directory plugin, maxbutto...

4.10.2017 14:54 | Autor: internetovastranka