Pripojenie k internetu | Fórum

martinustv
26.8.2017 16:40  |  Nevhodné
Pridať do obľúbených
Pomaly Internet
Dobrý deň neviete niekto poradiť ako zrychlit internet pretože keď chcem niečo stiahnuť tak mi to sťahuje cca 500kb/s prve my to nevadilo no keď som prišiel k môjmu kamarátovi v susednej dedine tak jemu sťahovalo cca 4-5mb/s pýtal som sa ho akého ma operátora on povedal že mu ho robil sused no tak som si zrobil speedtest na jednej stránke a tam mi napísalo že mam sťahovanie 5mb/s no tak teraz neviem.
Kľúčové slová: Internet
6 príspevkov
ahasver.chamachir
26.8.2017 17:13 | |
+0 -0
Reagovať
Ta nech tebe zrobí tiž Internet kamarátov sused, ta ne? Dakaj, kukaj, nemá anténu v rozpolcenej bľašanke zrobernú?
martinustv
26.8.2017 18:35 | |
+0 -0
Reagovať
Nerozumiem :(
lubos76
26.8.2017 20:59 | |
+0 -0
Reagovať
Akého máš ISP a odkiaľ sťahuješ?
alter01
27.8.2017 10:04 | |
+0 -0
Reagovať
a. jedine čo máte spoločné je to , že máte internet! b. Keď ti speedtest napočítal , že , že môžeš sťahovať 5 mb/s tak potom je to OK. Ako sa pamätám , aj keď som mal takýto mini internet som viac nesťahoval. c. kamarát si platí 2-4 x rýchlejší internet ako ty . To hlavné si nenapísal provider internetu, typ internetu , prístupová rychlosť, cena . Samozrejme u teba a tiež kamaráta! A keď to zistíš , tak uvidíš , že mate spoločný iba internet , ale každý iný! :(
martinustv
27.8.2017 13:05 | |
+0 -0
Reagovať
On neplatí zaňho nič ja platím 10€
ahasver.chamachir
28.8.2017 09:01 | |
+0 -1
Reagovať
Dáký manták, že nič neplatí, ešte by mu mali platiť za tie internety. Náš milovaný, komunistický z***oprd, ubreptaný exprezident s hlavou plnou "Spojených nádorov", riaditeľ zemegule, JÚÚDr. doc. inž. arch. prof. sudr. Ivan Gašparovič, DrSc., CsC., PhD., mal v úmysle celosvetovo zrušiť tie americké, kapitalistické internety. Boľo by tak ľepšie bez Inernetu, maľi by sme sa ľepšie, zlatí komunisti, aj mľiečko a chľebík boľ ľacný, aj byty rozdávaľi eštébákom zadarmo, niektorí fest zaslúžilí udavači maľi a zo štyri bytíky,,,, Mečiarko-Mečiarko, miľovaný otec vľasti, zachráň naše Sľovensko.