< Fórum

Pripojenie k internetu

Najnovšie témy

• Pripojenie k internetu

UPC - kopírování 10Mbit v rámci domácí sítě

Mám Chello Plus, modem připojený do hubu a k němu 2 počítače. Každý počítač má automaticky přidělenu vlastní IP adresu (např. 62.42.xx.xx.). Pokud na PC1 spustím ftp server a chci tím druhým k němu připojit, jde to vše přes UPC a rychlost mám stejnou...

15.4.2005 00:53 | Autor: lukke
  • Pripojenie k internetu

Aké máte zabezpečenie internetu a PC?

Caute, zaujímalo by ma 1.) Aký máte operačný systém 2.)PC 3.)aké máte zabezpečenie proti vírusom z inernetu - programy 4.)akého poskytovateľa internetu máte 5.)Aký program na zabezpečenie a nastavenie netu,outlooku by ste mi doporučili? Mám Av...

14.4.2005 20:31 | Autor: clone
  • Pripojenie k internetu

Pujčování Wifi antén

Nevíte někdo jestli se dá někde půjčit anténa pro wifi pásmo 2,4GHz. Potřebují zjistit pouze sílu signálu programem Netstumbler Dík

14.4.2005 17:13 | Autor: setuid
  • Pripojenie k internetu

Problem s GPRS

Mám dotaz ohledně svého připojení (eurotel data nonstop - GPRS), když dám v AVG (free) update stáhnout aktualizaci tak mi to vypíše - The server name cannot be converted to IP adress. Jméno serveru nelze převést na IP adresu. Nevíte někdo čím to je? ...

14.4.2005 08:03 | Autor: taucher
  • Pripojenie k internetu

Anketa o Spokojnosti s broiadband pripojenim

Neviem, ale ta anketa sa mi zda trosku jednoznacne zamerana na DSL alebo Chello ... je broadband definovany len tymito dvoma druhmi pripojenia? V popise ankety pisu nieco ine, skor ze sa jedna o vseobecne pripajanie ako konkretne tieto dva. Co som m...

13.4.2005 11:36 | Autor: asta
  • Pripojenie k internetu

Jakou anténu pro Wi-Fi připojení?

Jakou nejlépe použít anténu pro připojení přes Wi-fi na vzdálenost 400m?

13.4.2005 08:49 | Autor: pacwell
  • Pripojenie k internetu

Ste spokojný so svojim pripojením na internet?

Zdar, zaujíma ma aký máte internet a či ste spokojný s jeho používaním, akého máte poskytovateľa , koľko platíte a či odpovedá cena službe Dík za názory // adamek.jan - editoval jsem nazev threadu

12.4.2005 20:58 | Autor: clone
  • Pripojenie k internetu

tyrani studentu na kolejich! (blokovanim portu)

nazdarek borci! potreboval by jsem poradit, uz to dal nemuzu vydrzet :-O nastala u nas na koleji takova nechutna situace, zacali nam blokovat porty (vsechny). no a to samozrejme znamena ze nemuzeme byt na DC++ v active modu! jestli si to nekdo nekdy...

12.4.2005 20:00 | Autor: spezza19
  • Pripojenie k internetu

Contactel vs. tiscali

Ktery z poskytovatelu si myslite ze je obecne lepsi, popripade uvedte jineho sveho favorita :wink:

12.4.2005 18:44 | Autor: geniusvitecek
  • Pripojenie k internetu

On-line hrani

Co vsechno musim nastavit, abych mohl hrat online s kamosem pres net? Ve hrach je obvykle server a protokol a jine...prosim jak to mam nastavit? Diky za odpovedi

12.4.2005 16:55 | Autor: mobil-man