< Fórum

Siete a internet

Najnovšie témy

• Pripojenie k internetu

On-line hrani

Co vsechno musim nastavit, abych mohl hrat online s kamosem pres net? Ve hrach je obvykle server a protokol a jine...prosim jak to mam nastavit? Diky za odpovedi

12.4.2005 16:55 | Autor: mobil-man
  • Pripojenie k internetu

Mate skusenosti s poskytovatelem NEXTRA CR s.r.o.?

Mate skusenosti s poskytovatelem NEXTRA Czech Republic s.r.o.???

12.4.2005 16:44 | Autor: geniusvitecek
  • Pripojenie k internetu

ADSL FUP nebo datove omezeni na 6GB?

Chci si dat ADSL 1024/256, ale nevim jake omezeni se spise vyplati. Chci si chci zahrat, postahovat cosik, ... no vzdyt to znate :wink: Tak mi prosim poradte pro co se mam rozhodnout DIKY

12.4.2005 15:47 | Autor: geniusvitecek
  • Služby na internete

Sí? vs. Hamachi

Zdravim, mam tady maly zmatek okolo site - chceme si s kamosem nasdilet nejake soubory, jenze se nevidime v Mistech v siti (respektive ja nevidim vubec nikoho). Jsme od sebe vzdaleni dva vchody v panelaku a jsme napojeni na jeden router, ptam se tedy...

12.4.2005 15:18 | Autor: kolopotik
  • Služby na internete

Anonymizery - aneb co o vas vi &quot;velky bratr&quot;

Kazdy nekdy zazil situaci, ze by mu vyhovovalo aby o jeho aktivitach na internetu bylo pokud mozno co nejmene zprav, pripadne aby nebyly zadne. Naivni brousic promaze cookies a historii a jde klidne spat. Ti zdatnejsi vyuzivaji ruzne anonymizery, kte...

12.4.2005 13:40 | Autor: iol
  • Služby na internete

Nabídka 40 volných pozvánek na GOOGLEMAIL

Hezký den přeji. Nabízím 40 volných pozvánek na GoogleMail Každý uživatel e-mailu může získat maximálně 5 pozvánek na GoogleMail, proto objednávejte pomocí elektronické pošty v následujícím formátu : REG_EMAIL_N Kde znak _ označuje mezeru EMAIL je ...

12.4.2005 13:09 | Autor: www.zive.cz@gmail.com
  • Služby na internete

Gigamail centrum.cz v Opeře 8.0

Čau, používám k prohlížení webu Operu 8.0, aktuální je beta 3. Chci se zeptat, jestli někdo z Vás zkoušel touto Operou i Gigamail na centrum.cz, protože mě to v tom nefunguje. Resp. stránka se natáhne, ale nejde přejít do žádné složky. Když klepnu ...

12.4.2005 12:26 | Autor: madagio
  • Pripojenie k internetu

Co je to paket?

Mohl bys te mi nekdo jednoduse vysvetlit co je to vlastne paket?Jak je velky a co obsahuje?DIK

12.4.2005 11:46 | Autor: parezh
  • Pripojenie k internetu

jde napsat jednotlivcem forum

[olor=darkred]hezky den ptam se protoze sem se nekolikrat pokousel vytvorit si vlastni forum a stale bez uspechu [/color] :)

12.4.2005 10:00 | Autor: lucifer
  • Služby na internete

RSS na Gmailu

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, proč asi tak od 1.4.2005 nefunguje RSS kanál pro Gmail? Dík za odpověď

12.4.2005 09:48 | Autor: gully