Služby na internete | Fórum

lenus_90
1.12.2016 12:31  |  Nevhodné
Pridať do obľúbených
da sa niekde ,,prenajat,, PC , ku ktorej budem mat vzdialeny pristup ?
Ahojte, mozno sa pytam blbost ale potrebovala by som vediet, ci nieco take existuje. Proste by som potrebovala mat vo svojom notebooku pristup k dalsiemu - virtualnemu PC s internetom (cez teamviewer napriklad). Nie ale len nejakej virtualnej podobe v mojom pocitaci. Slo by len o jednoduche operacie, takze ak je nejaka taka free moznost, bolo by to super. Dakujem
Kľúčové slová: vzdialeny server, vzdialeny pristup
13 príspevkov
alter01
1.12.2016 15:44 | |
+0 -0
Reagovať
Ty máš výkon tvojho NB využitý na 100% a tak potrebuješ do "tvojej" práce zapojiť aj ďaľší PC ? Tak o tom pochybujem ! Skús tou "prácou" poveriť tvoj NB. Ver tomu takých jednoduchých operácii môže tvoj NB robiť na pozadí aj 3-4 naraz.
lenus_90
1.12.2016 15:52 | |
+0 -0
Reagovať
dakujem za odpoved ale odpovedal si na nieco uplne ine a nie na moje zadanie...a nie, nevyuzivam ho ani na 50 percent
HCMIKI
1.12.2016 17:38 | |
+0 -0
Reagovať
Pochybujem, ze existuje nieco free v tomto smere. Servre sa daju prenajimat v datovom centre. Potom si nan mozes pristupovat ako len chces. Vola sa to tiez VDI.
alter01
1.12.2016 18:15 | |
+0 -0
Reagovať
Ja viem čo si sa pýtala , ale odpovedal som tak , že najprv využi svoje možnosti, lebo dnes to nie je možné. Ale čo nebolo , môže byť . Ale to predbiehaš dobu o 10-15 rokov . Určite v roku 2030 / podľa dnešného trendu/ bude ti stačiť nejaký komunikátor a monitor ; či niečo podobné a všetko ostatné bude "niekde v priestore? ". Ale určite to nebude tvoj NB !
lenus_90
1.12.2016 19:12 | |
+0 -0
Reagovať
ked som to tam jasne vylucila, tak asi to malo nejaky dovod, nemyslis ? a nic som nepredbehla, nieco take sa da spravit velmi jednoducho, keby som mala niekoho, kto mava vacsinu dna pusteny nejaky notebook/pocitac s internetom a bol by ochotny, nikoho takeho nemam a tak som sa pytala, ci neexistuje nejaka takato ina moznost
alter01
2.12.2016 13:51 | |
+0 -0
Reagovať
Technický by to bolo možné , ale poznáš takého blázna čo si pustí za 1€/hod. nájomné cudzieho človeka do počítača ? Ja nie . Máme doma 4 počítače a komunikujú medzi sebou mailom a USB klúčom ! A nikto si nesťažuje.
ahasver.chamachir
2.12.2016 14:42 | |
+0 -0
Reagovať
Kup si za vlastné šušne lacnú mašinu pod rukou, bez dokladov, neevidované ID HW, pichni ju do siete niekomu nenápadne pod stolom na cudziu IP a 24 hod.denne ideš sama-sebe, nemusíš šaškovať o prenájme.
HCMIKI
2.12.2016 20:23 | |
+0 -0
Reagovať
No tak ak nechces server v datovom centre, tak potom mas ozaj len 2 moznosti: 1, najst niekoho, kto ma PC zapnute nonstop a urobi ti tam pristup. (asi nie cudzia osoba) 2, mozes mat aj vlastne PC, ako uz bolo spomenute. Staci nan nahodit system a dat mu pristup na web. Potom nan mozes pristupovat kedykolvek napr. cez teamviewer. Na cudzieho cloveka rovno zabudni, ak by uz bol niekto naozaj ochotny, s***elo by to spehovanim cinnosti na tom PC :3
alter01
4.12.2016 14:44 | |
+0 -0
Reagovať
AK chceš naozaj "prenajť PC" tak sa ozvi. mám jeden starší , ale 100% funkčný PC s WIN7. Pripojíš sa , vyšantíš sa .....
Ezeichel
4.12.2016 19:30 | |
+0 -0
Reagovať
Zjavne tu ide o úmysel špehovať konkrétneho človeka. :)