Smetisko | Fórum

jarol
10.1.2013 21:43  |  Nevhodné
Pridať do obľúbených
Philips 42PFL3507H
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či sa dajú prostredníctvom tohto televízora Philips 42PFL3507H prezereť internetové stránky, ak áno, tak ako, vopred dakujem za odpoveď.
3 príspevky
Toty987
10.1.2013 22:33 | |
+0 -0
Reagovať
Internetov prehliadac ten philips podla popisu nema. Je to smart, takze to ma iba aplikacie youtube a dalsie. Internetove stranky sa daju prehliadat nainych tv napr 42LS570s (da sa k nemu pripojit aj usb klavesnica a mys), alebo samsung smart (cislo neviem) a aj to len citat stranky. Rozne flash na niektorych strankych nemusia byt podporovane. Prehliadanie v pc to nenahradi. A ovladat to klasickym dialkovym ovladacom je velmi nepohldlne.
jarol
10.1.2013 22:41 | |
+0 -0
Reagovať
ano, len tie aplikacie ako funguju, ked som ho pripojil na siet, tak mi nieco pisalo, ze ho mam vyzdielat s pc a do pc nieco nainstalovat, a az potom mi pôjdu tie aplikacie ??? takze bez pusteneho PC mi nepojdu, alebo ako to mam chapat ?
powermakac
28.2.2013 09:58 | |
+0 -0
Reagovať
Internetový prehliadač tento televízor neobsahuje, má funkciu smart TV v ktorej to možno časom bude dostupné, je to však veľmi obmedzená forma ako sa dostať na internet.