Windows 7 | Fórum

hubajaro
26.9.2017 18:52  |  Nevhodné
Pridať do obľúbených
Drivers\\ANGELNT.SYS has been blocked from loading
Ahojte toto mám v Event Viewer chybách : \SystemRoot\SysWow64\Drivers\ANGELNT.SYS has been blocked from loading due to incompatibility with this system. Please contact your software vendor for a compatible version of the driver. V registroch som našiel toto : https://drive.google.com/open?id=0B9SCbaO7YuBbUHNlQVNRb2VoYWc https://drive.google.com/open?id=0B9SCbaO7YuBbM3phQ3N3d3FNVzg Nemám žiaden program ktorý by používal ANGEL key Môžem bezpečne vymazať tieto položky z registrov? dík
Kľúčové slová: driver, angelnt sys
6 príspevkov
kecalek50
26.9.2017 20:10 | |
+0 -0
Reagovať
Toto som našiel: http://dll-error-fix.com/Angelnt.sys.html http://systemexplorer.net/sk/file-database/file/angelnt-sys Otázne je, ako sa ti toto dostalo do PC. Podľa mňa - istotne si niečo aktualizoval a použil si "super" niečo typu DriverBooster, DriverMax..... a hodilo ti tam ten súbor, ktorý nepatrí pre tvoj OS. Pozri sa, či nemáš nainštalovaný nejaký "neznámy" program - odinštaluj, alebo použi "krok späť" - použiť poslednú zálohu (bod obnovy)
hubajaro
26.9.2017 20:58 | |
+0 -0
Reagovať
Ahoj, dík za linky, jeden mi eset vyhodil No dostalo sa to pravdepodobne pri testovani nejakeho cadu Nemôžem to jednoducho dať dopreč z registrov a následne po reštarte zmazať dll ?
endurodanonr
26.9.2017 23:38 | |
+0 -0
Reagovať
ako neviem co este chces aby ti viac system povedal, ako je v evente
ahasver.chamachir
27.9.2017 07:43 | |
+0 -0
Reagovať
Stiahni si nástroj: - Autoruns.exe x64, spusti ho, ako Správca. Skontroluj položky v Registroch a maž svinstvo. Systém skontroluj komplet na škodnú, archívy, rootkity ako bonus z ISO; - Dr.Web live cd alebo nejakým AV z radov SysRescue, napr. - Eset Sysrescue ISO, Kaspersky, Bitdefender....... Multiboot na USB fleške pre oba AV z ISO vyrob týmto: - YUMI-2.0.4.3.exe --------------------- V každom prípade okamžite vyraz zo systému ten marketingový šmejd Eset, lebo škodí, brzdí, bonzuje, špehuje a je tam iba na srandu králikom podobne, ako každý iný AV hlboko nacpatý v systéme a Registroch.
hubajaro
27.9.2017 10:25 | |
+0 -0
Reagovať
ahasver dík za tipy, jasne ze nic nie je idealne, ale na jednu stranu nadavas na eset a na druhu stranu odporucas ich boot clean tool snazim sa autorunsami povyhadzovat vsetko co viem a cistim to dost pravidelne ako viem ze ziaden nonstop av scanner nie je pre system ok ale zase casto mi signalizoval dost vela problemov, vratane kryptovirom a bez neho dost vela pracovnych stanic by uz davno bolo usermi za***nych ja to beriem ako nutne zlo a zo vsetkych odskusanych eset sa mi zda najmenej balastujuci... kasperskeho nepouzivam avas a avg sa mi vobec nepacia avire je o nicom vstavany defender je tiez slaby nie kazdy user je maximalne zdatny a mne prichadza do ruk kadeco od ludi, takze sa musim tiez nejako branit, len pozor davat nestaci :( ale k tomu angelu - ide mi len o to aby mi system nezablokovalo ak to zmazem z registrov .. co by sa nemalo stat ale sa len uistujem tu
ahasver.chamachir
27.9.2017 12:37 | |
+0 -0
Reagovať
Existuje také niečo, ako komplet záloha Registrov v nejakej komprimovanej forme cestou tretích SW. Môj obľúbený; Registry First Aid 11 Platinum x64. Alebo si prekopči cestou TotalCommander 9.0 manuálne zložku C:/Windows/System32/cofig/*.* a všetky osobné registre: C:/Users/users/ *.ntusers.dat a spol., než sa začneš vrtať v Registroch. ---------------------- Od OS Vista žiaden AV nepoužívam, aj Defender mám z ISO upravenej inštalačky W10 načisto vykopnutý. Žiaden problém. Dnes sú vírusy za zenitom, takmer neexistujú, dôležité je mať fest zabezpečený browser, napr.: FF od Mozilla - uBlock, takmer všetky políčka, prípadne Privacy Badger 2017.9.12. Ak warezíš, crackuješ, inštaluješ aj čínske *.exe ***, potom jedine vyladená bitová záloha (Image) systémového (aktívneho) a primárneho oddielu. Ništem lepšie nikto ešte na svete nevymyslel. Okrem molocha RestoreIT, len ten je určený pre verejné PC, školy, učebne, neoplatí sa ho cpať doma do systému lebo z oddielu C: spraví tučnú, vykŕmenú mašinu plnú prírastkových záloh, ktorej aj celebrita na SVK tupý spôsob, žltá, vypasená prasnica, židula menom Evelin, bude srdnate s jej "kunami" závidieť. Lebo obnova v prípade okresaného OS (mám W10 s obslužným SW) v komprimovanej zálohe zo súboru *.PBD (cca 10GiB cestou SW: EaseUS Todo Backup Workstation), mi trvá z panenskej zálohy max. sedem minút pri rýchlom HW. Ak večer spustím obnovu, odídem od mašiny, ráno iba cvrknem do klávesnice či myši a mám na monitore z uspania obnovený finálny OS, ako nový. Vyladený, čistý presne, ako bol uložený v čase zálohy. --------- Čo sa týka AV k ochrane systému, potom jedine MBAM. Jeho výhoda je, že sa dá po reštarte OS vypnúť, nebeží na pozadí ani jeden jeho súbor. Patch: MalwareBytes_Anti-Malware_Keygen_v1.7_URET.exe MalwareBytes Anti-Malware 3.3.2 with Licence 2017 [100_ working].rar Osobne mám dobré skúsenosti s naprostou novinkou na trhu: zn.: Amiti NetGate.Amiti.Antivirus.24.0.240.0.rar Patch: netgate.amiti.antivirus.v.23.0.105.0.x64-patch.exe len jeho vývojári sú nonstop napichnutí na systém, nedá sa vypnúť z pozadia, dva jeho súbory nonstop šmejdia smerom na servery cestou net a na pozadí OS. Detto robí Eset a ostatné AV. ----- Eset Sysrescue live z ISO sa neinštaluje, nesviní bordelom OS, má rýchly algoritmus. Len sa plaší nad čistými vecami, do ktorých je ho ***. Sú to niektoré nie kóšer KMS aktivátory, čisté patchy apod. Dr.Web live cd z ISO je momentálne jednička na trhu.