Windows XP a staršie verzie | Fórum

zive.cz
7.4.2005 20:20  |  Nevhodné
Pridať do obľúbených
Straší mě modrá smrt
Velmi často se mi ve Windows objevuje tzv. modrá smrt. Prý mám vadné paměti - jak je mohu otestovat?
24 príspevkov
ewing
9.4.2005 18:14 | |
+0 -0
Reagovať
memtest. je to iso image ktory najdes na webe. staci trocha googlit
bigdoc
11.4.2005 11:44 | |
+0 -0
Reagovať
Zive.cz: Velmi často se mi ve Windows objevuje tzv. modrá smrt. Prý mám vadné paměti - jak je mohu otestovat?t/quote] ale musíš taky napsat, jaká Windows. Třeba jestli máš Windows 3.0, tak ti žádný memtest nepomůže :-))
cache
11.4.2005 15:52 | |
+0 -0
Reagovať
bigdoc: Zive.cz: Velmi často se mi ve Windows objevuje tzv. modrá smrt. Prý mám vadné paměti - jak je mohu otestovat?t/quote] ale musíš taky napsat, jaká Windows. Třeba jestli máš Windows 3.0, tak ti žádný memtest nepomůže :-))-/quote] Spominany memtest je bootovacie cd nezavisle od systemu, takze ak ma zle pamate pomoze.
foltyn
11.4.2005 20:01 | |
+0 -0
Reagovať
cache: bigdoc: [quote="Zive.cz":2p7hvf6p]Velmi často se mi ve Windows objevuje tzv. modrá smrt. Prý mám vadné paměti - jak je mohu otestovat?t/quote] ale musíš taky napsat, jaká Windows. Třeba jestli máš Windows 3.0, tak ti žádný memtest nepomůže :-))-/quote] Spominany memtest je bootovacie cd nezavisle od systemu, takze ak ma zle pamate pomoze.[/quote:2p7hvf6p]no rekl bych ze to takhle nemyslel :wink:
hlinik
12.4.2005 03:20 | |
+0 -0
Reagovať
Především memtest stáhneš třeba ze Slunečnice jako .rar archiv,za další nepíšeš nic o konfiguraci tvého systému,verzi ovladačů apod.A už vůbec nenapíšeš co hlásí modré okno,jak potom chceš radu,hrome vždyť to jsou pravidla nového fóra,vidím že tady na to oprátoří taky kašlou,takže se to zvrtne do formy živě.No ta živě ještě před pár lety bývala vynikající,dnes je tomu už jinak,bohužel!!
root
12.4.2005 09:33 | |
+0 -0
Reagovať
Lol, modra smrt ? nainslauj si linux a mas po problemu :)
cache
12.4.2005 09:53 | |
+0 -0
Reagovať
root: Lol, modra smrt ? nainslauj si linux a mas po problemu :) Toto si si mohol odpustit. Zaprve je to offtopic, za druhe je to vyzyvanie na flame, a za tretie - imho ak su zle pamate bude aj linux tuhnut jedna radost..
gabelhirsch
12.4.2005 09:55 | |
+0 -0
Reagovať
good vtip :lol: jinak neschopný uživatel, nebo uživatel s vadným a nekompatibilním hw má problémy všude... asi tak
[elite]roger
12.4.2005 09:58 | |
+0 -0
Reagovať
cache: root: Lol, modra smrt ? nainslauj si linux a mas po problemu :) Toto si si mohol odpustit. Zaprve je to offtopic, za druhe je to vyzyvanie na flame, a za tretie - imho ak su zle pamate bude aj linux tuhnut jedna radost..Sam pouzivam Linux, no suhlasim s cache - rada co dal root je o nicom, dotycnemu nepomoze s problemom, zbytocne rozputava vasne a svedci o rootovi, ze ak nahodou naozaj pouziva Linux, nie je to z dovodov jeho vyhod, ale ze 'root' xce vyzerat ako in a tazky haxor.
foltyn
12.4.2005 10:05 | |
+0 -0
Reagovať
root: Lol, modra smrt ? nainslauj si linux a mas po problemu :)to bude mit kernela panicem, takze si moc nepomuze :D