Windows XP a staršie verzie | Fórum

zive.cz
7.4.2005 20:20  |  Nevhodné
Pridať do obľúbených
Straší mě modrá smrt
Velmi často se mi ve Windows objevuje tzv. modrá smrt. Prý mám vadné paměti - jak je mohu otestovat?
24 príspevkov
clarke
12.4.2005 11:17 | |
+0 -0
Reagovať
otestuj si pameti Memtest86 http://www.memtest86.com/ zjistis zda ma nedary nebo ne
kernel_panic [passed]
12.4.2005 13:24 | |
+0 -0
Reagovať
foltyn: root: Lol, modra smrt ? nainslauj si linux a mas po problemu :)to bude mit kernela panicem, takze si moc nepomuze :D prosím ??? :)
lama(smazano)
14.4.2005 22:47 | |
+0 -0
Reagovať
Dela mi to to samy-modro a pise to:byl zjisten problem a windows byly vypnuty pokracujte takto-novy BIOS nebo test mezipameti nebo vymena ovladacu--(hodne strucne)--vsechno sem zkusil a nic.Mam windows xp a dela mi to klidne 5x do hodiny...PLEASE poradte
root
16.4.2005 13:59 | |
+0 -0
Reagovať
Tak jak je videt tak widlari tyhle vtipy nechapu :) dobre sem se zase jednu zasmal, ovsem nebyl to duvod k flamu :)
howard
17.4.2005 18:25 | |
+0 -0
Reagovať
Pred chvili mi winXPsp2 2x spadli (modra smrt), nevite jak se da zjistit proc? Poprve tam nebyl napsan konkretni duvod, akorad naka adresa......podruhy kdyz to spadlo, tak tam bylo napsano, ze spravna inicializace aplikace se nezdarila - to sem este nikdy nevidel, aby se nepodarila inicializace modre smrti. 2 minidumy jsou v G:WINDOWSMinidump nevite cim by se nechali precist? Mozna ze z nich bych to zjistil. Teplota niceho neni zvysena, pameti jsou taky ok. Myslim si, ze to zpusobil nakej program.
pirozka
17.4.2005 18:57 | |
+0 -0
Reagovať
....měl jsem podobný problém, bylo nutné vyměnit operační pamětˇ.
gabelhirsch
17.4.2005 18:59 | |
+0 -0
Reagovať
no souhlasím s kolegou... projel jsi ramku memtestem? a co wokna? nemáš to zaplevelneý? já na xp modrou smrt ještě neviděl a ani si nevzpomínám jestli jsem někdy resetoval... xp jsou slušnej system. na dvoulitrech taky no problem :roll:
howard
17.4.2005 19:07 | |
+0 -0
Reagovať
Mam tento komp (viz podpis) uz 3 roky a co jsem mel XP SP1, tak jsem modrou smrt videl akorad 3x v souvislosti s InCD, ktere jsem pak prestal pouzivat. Win mam cerstve (pred 2 tydny) preinstalovane, uz mam SP2 konecne a uz jsem parkrat BSOD videl. Nevim, jestli za to muze SP2, mozna jo s kombinaci s nakym programem/driverem. Jak vlastne poznam v memtestu, ze je pamet v poradku, ty testy se opakujou porad a porad dokola, nebo jak se pozna chyba, nikde to nic nepise, jen to dokola testuje :-)
applebred
17.4.2005 19:15 | |
+0 -0
Reagovať
Ak su chybne vypise ti to hlasku Inac ckus si vypnut automaticky restart systemu. A Malo by vypisat, aky driver s tym mal nieco spolocne. :)
howard
17.4.2005 19:22 | |
+0 -0
Reagovať
To tam nebylo. Restarty mam vypnute. A podruhy se ani inicializace modry smrti nezdarila - to jste asi nikdy nevideli - ja taky ne. Ale mam ty minidumpy, ted bych potreboval neco, co je analyzuje a rekne mi, co obsahuji.