Windows XP a staršie verzie | Fórum

zive.cz
7.4.2005 20:20  |  Nevhodné
Pridať do obľúbených
Straší mě modrá smrt
Velmi často se mi ve Windows objevuje tzv. modrá smrt. Prý mám vadné paměti - jak je mohu otestovat?
24 príspevkov
lama(smazano)
19.4.2005 17:15 | |
+0 -0
Reagovať
Zdar lidi potrebuju poradit strasi me taky modra smrt--uplne dole to potom pise nejakej soubor-nv4_disp.dll. Mam grafiku nVidia geforce4 mx 440-myslim ze to dela ta.Zkousel jsem stary i nejnovejsi detonatory a furt.Mam win. xp. Prosim poradte.
icemarek
5.10.2006 16:17 | |
+0 -0
Reagovať
Tento problém mám taky, zkus si v biosu manuálně nastavit časování Ramek, windows je většinou nastavuje jak se mu zachce, pokud se stane nějaká vážnější chyba, lehko se přenastavěj, tak doporučuju to zkusit a jinak pak ten Mem Test, co už tady psali ostatní.
mangos
19.3.2008 16:27 | |
+0 -0
Reagovať
zdravím, mám problém, často se mi stává že když zapnu pc(po delší době-např přes po noci...) tak se mi ihned po načtení objeví modrá smrt..moc tomu nerozumím a tak posílám nějaké informace: STOP: c000021a {Z vážná chyba systému! Proces systému Windows Logon Process neočekávaně skončil se stavem 0x00000402 (0x00000000 0x00000000). Systém byl vypnut. tohle sem opsal z fotky, kterou jsem stihl vyfotit... moc prosím o radu,,
mangos
19.3.2008 16:34 | |
+0 -0
Reagovať
jo jinak mám windows xp home sp 2, a tohle je poprvé co mi to dělalo, koupil jsem novou Ram 2gb, myslim ze to zacalo driv nez jsem ji zapojil, ale tezko rict...zadny soft jsem myslim neinstaloval, tedy ne alespon nejaky co jsem driv nepouzival...comp jsem projel AVGčkem a nic..čisto...uý jednou jsem měl tento problém ale bylo to něco s HDD, myslíte že by to mohl být stejný problém?už asi dosluhuje, někdy to v něm "lupe"..ale přijde mi to nějak často, je to asi rok co jsem dal ten pc do servisu a od te doby nic, zacalo to tak 2-3mesice zpatky...mozna 1-2mes...