< Fórum

Základné dosky

Najnovšie témy

• Základné dosky

Podpora zrcadla u Epox 8RDA3+

Zdravím, mám takový dotaz. Mám doma asi tři roky základní desku Epox 8RDA3+. Můj HDD 250 GB Maxtor S-ATA 16 MB cache. Jelikož nejsem dobrý angličtinář a na CZ webech jsem se o tom nikde nedočetl se pokusím zeptat zde. Můj dotaz je zda tato deska podp...

10.5.2005 11:35 | Autor: raziel-cz
  • Základné dosky

Abit KT7A

Zdravim vsetkych. Netusite niekto ci doska ABIT KT7A podporuje 4 cipove 128MB SDRAM DIMM ? Dik

10.5.2005 11:35 | Autor: tomisoft
  • Základné dosky

dosku pre Sempron 2800+ Soc.754

vyberam z MSI K8T FSR Asus K8N LAN, nforce 3 250 Asus K8V-X

10.5.2005 07:36 | Autor: tino
  • Základné dosky

Problemy s MSI k8n neo4

Cau, mam par problemu s touto teskou: 1) na strankach msi jsem nasel pouze desku s oznacenim k8n neo4-f http://www.msi.com.tw/program/support/download/dld/spt_dld_detail.php?UID=652&amp;kind=1 je to moje deska?? Asi moc ne, protoze napr. int. sitovka...

8.5.2005 00:02 | Autor: czbacil
  • Základné dosky

Prosim o radu s deskou KT3 ULTRA pro AMD :(

mohl by mi nekdo pomoc s nasledujicim problemem? Mam slot na AGP a v nem kartu... uz druhou.. a obe v nastaveni ukazou ze jsou posazeny do sbernice PCI... a v dalsim nastaveni vubec nejde nastavit zmenu AGP (2x 4x atd.) pri zapnuti 3d marku mi to nap...

7.5.2005 22:30 | Autor: refi
  • Základné dosky

Nevím jakou základní desku pro 775

Čauky ! Chci si koupit procák ,, 775 '', ale nevim jakou základní desku. Já neupřednostňuji výkonou základní desku, ale hlavně spolehlivou a stabilní. Slyšel jsem něco o abit-kách, že jsou prý stabilní. Ale radši mi poraďte. Diky.

7.5.2005 08:19 | Autor: rurys
  • Základné dosky

Zkušenosti s deskou Gigabyte GA-K8N Ultra-9

Ahoj, majitelé této desky můžete sem napsat své zkušenosti s touto deskou. Zajímalo by mě především fungování regulace otáček box. větřáku /SmartFAn/, teplota chipsetu /pasiv/, teplota procáku, možnosti taktování. Piště ale i jakékoli jiné poznatky a...

4.5.2005 13:20 | Autor: ksatria
  • Základné dosky

Asus P4P800 - nefunguje integrovaná zvukovka

Ahoj! Mam velky problem mam dosku Asus P4P800-X zo zabudovanou zvukovou kartou, avsak vobec nefunguje. Instaloval som vselijake drivere ale nic. V biose sa da nastavit zvukova bud disable alebo auto. Samozrejme mam nastavene auto, ale nejde to a nevi...

3.5.2005 18:59 | Autor: hax0r
  • Základné dosky

Jak pretaktovat Asus A7V880 ve WXP?

Nemate nekdo zkusenosti s nejakou aplikaci, ktera by umoznovala menit FSB procesoru (Sempron 2300+, deska Asus A7V880) primo za behu z Windows? Desky od MSI maji utilitu, ktera tohle umi (i kdyz vypada, ze jeji interface navrhoval hodne zfetovanej pr...

2.5.2005 20:32 | Autor: pudil
  • Základné dosky

jak nainstalovat SATA RAID ovladače na chipset VIA?

Kamarád má PC Athlona XP 3200+, desku Gigabyte s chipsetem VIA. Má nějakou chyu na disku - při bootování mu WinXP píší, že na disku mohou být viry, vadné sektory nebo vadné ovladače od disku a že se systém nespustí. Chtěli jsme sysém reinstalovat, al...

2.5.2005 07:38 | Autor: redneck